На Козятинщині вшанували пам»ять полеглих героїв

Сьогодні, 21 листопада, з нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи біля пам'ятного знаку загиблим учасникам АТО відбувся мітинг-реквієм.

Вшанувати тих, хто віддав свої життя за право українців жити у вільній країні прийшли представники влади, громадських організацій, трудових колективів підприємств, установ, учасники АТО, небайдужі жителі. Взяв участь у заході заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю, поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим учасникам АТО.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи в Україні встановили на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній нашій історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в нашій державі на початку XXI століття.

Сьогодні минає п’ятий рік від початку Революції Гідності -національного зрушення. Уся країна тоді спостерігала за подіями, які назавжди змінили хід нової історії та свідомість самих українців. Це річниця революції свідомості,  гідності та моралі, яка не тільки сколихнула Україну хвилею патріотизму, а і показала важливість національної ідеї.

                    

                    

                    

                    

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація