На Козятинщині вшанували пам»ять загиблих захисників України

29 серпня, біля пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Глави держави від 23 серпня №621/2019. 
День 29 серпня обрано не випадково, адже саме цього дня 5 років назад в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі, за офіційними даними - 366 українських воїнів, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, ще 300 – потрапили в полон.
Відтепер пам’ятну дату відзначатимуть щороку.
Участь у заході взяли керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, працівники районної ради,райдержадміністрації, представники міської влади,рідні та близькі загиблих захисників України, військовослужбовці, духовенство, представники трудових колективів, організацій та установ, виконавчої влади, ЗМІ.
Присутні на мітингу-реквієм вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» та запалили лампадки.
Спільну молитву за загиблими провели представники духовенства.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

                        

                        

                        

                        

                       

                        

                        

                        

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація