На Козятинщині вшанували пам»ять загиблого в АТО Володимира Чорноуса

19 липня минає четверта річниця з того дня, коли жахлива звістка сколихнула Козятинський район – відстоюючи незалежність України у зоні АТО загинув наш земляк Володимир Чорноус.

У церемонії вшанування пам'яті справжнього патріота, захисника рідної землі та покладанні квітів до пам'ятного знаку загиблим учасникам АТО взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації та міської ради, громадськість.

 

Народився Володимир Михайлович Чорноус 24 липня 1988 року в селі Панасівка Козятинського району Вінницької області. З 1989 року мешкав у селі Перемога.

З 2005 року проходив військову службу в лавах Збройних Сил України. У 2009 році закінчив Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба (нині – Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба, місто Харків). З 2009 року служив у 15-му окремому гвардійському гірсько-піхотному батальйоні 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1778, місто Ужгород Закарпатської області).

Під час проведення АТО був командиром зенітно-ракетного взводу роти вогневої підтримки, що була направлена саме з цієї військової частини до Луганська для боротьби з терористами.

19 липня 2014 року під час виходу штурмової групи з району аеропорту в місті Луганськ молодий офіцер загинув від вогнепального поранення. Він не дожив до свого 26-го дня народження всього п’ять днів.

У загиблого військовослужбовця залишилися дружина та син Владислав, 2013 р.н.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (21.10.2014; посмертно), медалями.

Міська рада м. Ужгород посмертно нагородила Володимира Чорноуса орденом «Почесний громадянин м. Ужгород», нагороду було вручено вдові загиблого.

У селі Перемога на будівлі навчально-виховного комплексу та на житловому будинку пам'ять про Героя увіковічнено меморіальними дошками. Ім’ям Володимира Чорноуса названа вулиця у селі Перемога.

                             

                             

                             

                                                                 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація