На Козятинщині вшанували подвиг партизанів і підпільників

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної вдячності Україна віддає данину поваги ветеранам антинацистського опору – колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі.
Напередодні відзначення Дня партизанської слави на Козятинщині було вшановано пам’ять учасників партизанського руху часів Другої світової війни покладанням квітів та вінків до пам’ятника членам підпільної групи «Залізничник» Г. М. Кондрацькому та І. І. Сербіну, а також до пам’ятника, встановленого на місці масових розстрілів бійців Червоної Армії та військово-морського флоту, партизанів, мирних жителів в Талимонівському Яру, в якому, згідно історичних даних, поховано близько 9 тис. людей із 6 районів.
У меморіальному заході взяли участь помічник голови районної ради Ігор Джус, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, учасник партизанського руху з с. Дубові Махаринці Василь Копійко, члени районної та міської ветеранських організацій, делегації з Погребещанського та Ружинського районів, громадськість.
Пам'ять тих, хто не прийшов з війни і віддав свої життя в боротьбі з ворогом, присутні вшанували хвилиною мовчання.
Нині, відзначаючи День партизанської слави, ми віддаємо шану тим, хто під час окупації не скорився, став на шлях збройної боротьби з жорстоким ворогом. Ми складаємо шану ветеранам-патріотам: і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя проніс біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.
Від усієї душі зичимо колишнім партизанам та підпільникам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя! Для всіх ваших нащадків залишатиметься завжди яскравим прикладом ваше почуття обов’язку, віра у перемогу та відданість Батьківщині.

                      

                      

                     

                      

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація