На Козятинщині вшанували постать Михайла Грушевського

29 вересня виповнюється 152 роки з Дня народження Михайла Грушевського. Він був професором історії, організатором української науки, політичним діячем та публіцистом, головою Центральної Ради (1917-1918), академіком. Саме Грушевський вписав українців в історію, за його пропозицією гербом УНР було затверджено тризуб, а з-під пера видатного українського діяча вийшло близько двох тисяч праць з історії, соціології, літератури, етнографії та фольклору.

Сьогодні в м. Козятині відбулась урочиста церемонія покладання квітів та вінків до пам’ятника Михайлу Грушевському за участі керуючого справами виконавчого апарату районної ради Анатолія Колісного, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Студоляка громадськості, представників підприємств, установ організацій.

«Родинним гніздом» Михайла Грушевського стало село Сестринівка Козятинського району. Тут проживав його дід - Захарій Іванович Оппоков. В цьому селі народилася мати Михайла Сергійовича - Глафіра Захарівна Оппокова. Також в Сестринівці знаходиться музей ім. М. С. Грушевського.

                     

                         

                         

                         

                         

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація