На Козятинщині з професійним святом привітали медичних сестер

Сьогодні, 10 травня, в актовій залі Козятинської ЦРЛ відбувся святковий захід з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер.

Щирі слова вітань линули на адресу людей, які у найтяжчі моменти життя приймають на себе частину людського горя, полегшують страждання та спільно з лікарем повертають здоров'я і радість буття.

Всесвітній день медичних сестер відзначається 12 травня за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста. Свято започатковане з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно засновано тільки в 1971 році.

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук зауважив, що медсестра – це не просто професія, а стан душі, здатність співчувати чужому болю та готовність щохвилини допомагати.  Найчастіше, саме від медсестер залежить успішність проведених лікарями маніпуляцій і, як наслідок, зцілення пацієнта. Від себе особисто та від народного депутата Петра Юрчишина Олександр Миколайович подякував медичним сестрам лікувальних установ району за відданість справі, милосердя, професіоналізм,  а також вручив Подяки від парламентаря.

Зі словами щирих вітань до присутніх звернувся керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний: «Важко уявити собі медицину без медичних сестер, які постійно поряд з пацієнтом, які допоможуть, підтримають, іноді навіть добрим словом значно покращать самопочуття. Дякуємо вам за нелегку працю. Нехай ваша робота завжди приносить вдячність від людей! Міцного вам здоров’я, успіхів і лише позитивних моментів».

- Ваш професіоналізм і чуйність повертають людям  впевненість у власні сили та віру в життя, завдяки ваші турботі пацієнти долають свої недуги, - зазначив голова райдержадміністрації Юрій Слабчук. – Щиро зичу вам міцного здоров’я, безмежного щастя, визнання і поваги.

Медична сестра – це не лише виконавець лікарських призначень, а повноважний учасник лікувального процесу, перший і головний помічник лікаря, виконуючий святу і прекрасну місію – спасіння, збереження, підтримку, захист здоров'я і життя людини.

Долучились до поздоровлень голова профспілки Козятинської ЦРЛ Надія Станіславчук, в.о. головного лікаря Козятинського РМЦ ПМСД Ольга Радецька,  головний  лікар Козятинської  районної  стоматологічної   поліклініки  Андрій Пірожок, головна медична сестра Козятинської районної лікарні Олена Кальноока.

З нагоди свята кращих медичних сестер було нагороджено Подяками Козятинської районної державної адміністрації та районної ради, Грамотами Департаменту охорони здоров’я, а також Грамотами від керівництва ЦПМСД та стоматологічної пліклініки.

Чудові емоції подарували усім присутнім у залі аматори сцени Козятинського району - Марія Лобода, гурт «RE'STart», Олександр Кривулько, Євгенія Лукасевич, Олексій Пугач та гурт «Непосиди», вокальний ансамбль «Чарівниці», Єлизавета Розізнана.

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація