На Козятинщині запрацює сервісний центр МВС

Після закриття Козятинського МРЕВ, представниками районної влади було зроблено звернення до Міністра внутрішніх справ А. Авакова, до начальника Головного сервісного центру МВС України В. Криклію та директора регіонального сервісного центру МВС України у Вінницькій області О. Князюка щодо забезпечення відповідних послуг на території Козятинського району. Дані звернення були розглянуті. Тож незабаром жителі району зможуть користуватися послугами Регіонального мобільного сервісний центр (МСЦ) МВС у Вінницькій області, який надаватиме наступні послуги  

- реєстрація, зняття та перереєстрація транспортних засобів;

- заміна посвідчення водія;

- видача міжнародного посвідчення водія;

- прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимостей (видача довідок по запитах: у ТСЦ №0541, м.Вінниця, вул.Ботанічна, 24).

Обслуговуватимуть громадян у МСЦ МВС два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС.

5 квітня на засіданні Координаційної ради голова районної ради Віктор Слободянюк підписав Договір про співпрацю щодо організації роботи МСЦ по наданню сервісних послуг на адміністративній території району.

Прийом громадян проходитиме в приміщенні міськрайонного Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Козятин, вул.Незалежності, 57. Графік роботи: з 11.00 до 16.00 год.

Попередній запис за телефоном: 2-24-13 або 2-31-68.

Необхідні документи для отримання адміністративних послуг додаються.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами. Повний перелік послуг: http://hsc.gov.ua/poslugi/

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація