На Козятинщині зі святом Міжнародного Дня захисту дітей привітали багатодітні та малозабезпечені сім’ї

В перший літній день ми відзначаємо свято юних громадян нашої країни – Міжнародний День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає знайти своє місце в житті.

З  нагоди свята заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк за дорученням голови районної ради Віктора Слободянюка відвідав домівки родин, в яких виховуються прийомні діти, а також багатодітні та малозабезпечені родини, сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у Козятинському районі, привітав діток зі святом, побажав здоров’я та успіхів, а їх батькам вручив Подяку Козятинської районної ради за відданість, турботу, відповідальність і належне виховання дітей та з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. А також витяг з розпорядження про надання грошової нагороди.

Привітала також дітей та їх батьків помічник народного депутата України Петра Юрчишина Лілія Крилова, яка за його дорученням привезла у подарунок солодощі та продуктові набори. Сім'ї висловили щиру подяку за привітання.

Допомога багатодітним сім’ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого краю, поліпшення системи охорони здоров’я та освіти знаходяться в центрі уваги районної влади, адже діти – наш найдорожчий скарб. А родина, школа, органи влади та громадськості мають забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

                                               

                                               

                                                           

                                                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація