На нараді обговорили зміни, які відбулися у газовій сфері на початку 2020 року

26 лютого представники АТ «Вінницягаз» пояснювали новий порядок оплати послуги розподілу блакитного палива. На інформаційно-методичній нараді, де піднімалася ця тема, були присутні представники органів районної влади, голови сільських рад, працівники військкомату, лікарі.

Керівник Козятинської дільниці Мельник В.Ф. розповів присутнім про зміни, які відбулися у газовій сфері на початку 2020 року. Зокрема, з січня поточного року за рішенням НКРЕКП з рахунків за газ вилучена плата за доставку газу. Саме тому всі споживачі газу отримали окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку.

Оплата рахунку за доставку газу має бути здійснена до 20 числа поточного місяця за рахунком Оператора ГРМ, Тобто, до 20 лютого – за лютий, до 20 березня – за березень.
За рахунок коштів, сплачених споживачами за розподіл газу забезпечується утримання та обслуговування усієї газорозподільної мережі Вінниччини, виїзд бригад аварійно-диспетчерської служби за викликами 104, заміна лічильників, ремонт та модернізація мереж та обладнання тощо.

Також В. Мельник пояснив, як розраховується плата за розподіл газу для кожного споживача, від чого вона залежить, коли і як сплачувати. Відповів на всі поставлені питання. Зокрема присутніх цікавило, чому тариф за доставку не однаковий для різних областей, на яких підставах застосовують коефіцієнти приведення об’ємів спожитого газу до стандартних умов, чи переглянули розміри оплати за доставку газу новим споживачам і тим, хто газом в минулому газовому році не користувався.

Детально про порядок розрахунку вартості доставки газу та оплату доставки газу  Ви можете ознайомитися тут: https://vn.104.ua/

                                                                       

АТ "Вінницягаз"

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація