На нараді розглянуто звернення жительки с.Махнівка щодо пільгового проїзду

10 січня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась нарада, приводом для якої стало звернення багатодітної матусі з с. Махнівка щодо забезпечення пільгового проїзду для її дітей. Участь у засіданні взяв заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський, начальник фінансового управління Світлана Вельгус, начальник управління соціального захисту Володимир Гнатюк.

Голова сільської ради Павло Кузьмінський озвучив, що 21 червня рішенням сесії сільради було затверджено «Порядок та Розрахунок пільг у готівковій формі пільговим  категоріям населення Махнівської сільської ради» та послався на Постанову Кабміну, відповідно до якої щомісячні готівкові виплати  здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус зазначила, що лист та договір про передачу коштів від Махнівської сільської ради надійшов до фінуправління 18 вересня минулого року. Відповідно ст.91 Бюджетного кодексу до видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватись з усіх місцевих бюджетів, належать зокрема, компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Світлана Цезарівна наголосила, що готівкова компенсація безпосередньо сільською радою не суперечить законодавству, тож не є доцільним передача даних коштів управлінню соціального захисту.

Прокоментував дану ситуацію начальник управління соціального захисту Володимир Гнатюк, зауваживши, що на даний час в штаті управління немає ні людей, які б могли цим займатись, ні відповідних коштів.

Голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що відповідно рішення сесії районної ради з районного бюджету здійснюється відшкодування пільгового проїзду залізничним транспортом¸ а з сільських бюджетів – проїзд автотранспортом.

Тож в ході наради Махнівському сільському голові для отримання офіційного заключення від фінуправління рекомендовано звернутись із листом до райдержадміністрації та здійснювати готівкову компенсацію за пільговий проїзд на місці.

                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація