На нараді з сільськими, селищними головами обговорено актуальні питання

28 листопада голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський провели нараду з сільським головами.

На початку голова райдержадміністрації озвучив порядок денний та поінформував, що з 28 листопада в 10 областях України запроваджується режим воєнного стану терміном на 30 днів. Більшість заходів включених до Указу Президента стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС.

Першим до слова запросили районного військового комісара Миколу Янчука, який поінформував  про  пункти збору сільських рад, як елементів бази мобілізаційного розгортання та про проведення призову на строкову військову службу восени 2018 року, відбір на військову службу за контрактом. Зазначив, що на даний час військовим комісаріатом проводиться уточнення списків військовозобов’язаних та місця їх перебування, виклик не проводиться. Звернувся до голів сільських рад з проханням надати максимальну допомогу по оповіщенню. Розповів про підрозділи територіальної оборони.

Заступник директора СО «Козятинські електричні мережі» Ігор Урсов зауважив, що на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії»  щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, в ПАТ «Вінницяобленерго» створено ТОВ «Енера Вінниця», яке згідно отриманої ліцензії почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії. Так, кожен споживач вже має договір на розподіл електроенергії з ПАТ «Вінницяобленерго», а починаючи з 1 січня 2019 року, він має  ще укласти  договір на постачання електроенергії. Після отримання двох заяв на приєднання - спочатку до договору  на розподіл, потім до договору на постачання, потрібно ознайомитися з ними, підписати і один з примірників повернути до районного відділення.

Про передачу показників та надання актів на димові та вентиляційні канали поінформував Віктор Гріщенко - фахівець з адміністративної діяльності  Козятинської дільниці Хмільницького відділення експлуатації газового господарства ПАТ «Вінницягаз». Наголосив на важливості допуску громадянами контролерів та слюсарів до обладнання та лічильників використання газу для звірки показників з метою зведення балансу. А також закликав забезпечувати фахівцям відповідних фірм доступ до димових та вентиляційних каналів для проведення перевірок.

Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олена Дейнека розповіла про створення районної ради регіонального розвитку, найближчим завданням якої є створення перспективного плану розвитку кожної громади на 2019-2021 роки. Звернулась до сільських голів з проханням до 15 грудня подати до управління довільний план бачення розвитку громади на три найближчих роки. А в січні місяці на території сільських рад відбудеться обговорення цих планів.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус поінформувала щодо  формування бюджету на 2019 рік, наголосила, що розпорядникам бюджетних коштів необхідно до понеділка подати до фінуправління бюджетні запити з пояснюючими записками. Було обговорено фінансування ФАПів та ФП у 2019 році. Директору ЦПМСД Валентині Лобченко доручено пропрацювати питання мережі, щоб найближчим часом спільно визначитись із частками фінансування з районного та сільських бюджетів.

На завершення обговорили співфінансування будівництва сміттєсортувальної лінії, ремонту доріг загального користування місцевого значення у 2019 році та співфінансування трудового архіву.

                    

                    

                    

                   

                   

                    

                    

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація