На нараді з сільськими та селищними головами оговорено важливі питання життєдіяльності району

28 жовтня відбулась зустріч голови районної ради Віктора Слободянюка та голови райдержадміністрації Олега Оркуши з головами сільських та селищних рад району за участі перевізників району.

Було обговорено питання подальшої організації перевезення громадян пільгових категорій району. Як відомо, починаючи з січня 2016 року, забезпечення безоплатного проїзду в громадському транспорті для окремих категорій громадян залежить від рішень органів місцевого самоврядування. На даний час перевезення пільгових категорій на території Козятинського району фінансується з розрахунку 50 відсотків з районного бюджету, а 50 відсотків з сільського бюджету. Тож керівники району звернулись до сільських та селищних голів активізувати передачу субвенцій аби пільговики не втратили право безкоштовного проїзду.

Розглянуто можливість надання адресної допомоги.

Обговорено питання формування переліку об’єктів району для включення на фінансування з фонду регіонального розвитку.

До 20 листопада сільські та селищні ради мають надати пропозиції по співфінансуванню доріг, а до 1 грудня подати до фінуправління договора про передачу субвенцій.

По проектах розвитку територіальних громад, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус зауважила, що не будуть прийматись проекти від тих сільських рад, де податок на нерухоме майно має ставку 0 чи 0,1%

Районний військовий комісар Микола Янчук закликав сільських та селищних голів привести до ладу документацію по пунктах збору та взяти на контроль звірку по військовому обліку з комісаріатом.

Голова районної ради Віктор Слободянюк повідомив присутніх про створення районної організації учасників АТО та закликав очільників сільських, селищних рад організувати збори учасників бойових дій у кожній сільській раді з метою визначення делегатів на районну конференцію, де буде обрано голову організації.

До 1 грудня Білопільська, Журбинецька, Кордишівська та Пузирківська сільські ради мають провести сесії з прийняттям рішення про перейменування вулиць.

          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація