На оргкомітеті обговорили відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні

24 січня відбулось засідання організаційного комітету з нагоди проведення 15 лютого міськрайонного заходу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20 лютого - Дня Героїв Небесної Сотні. Участь у засіданні взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, голова міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Тетяна Драмарецька та заступник Микола Жирний, директор районного Будинку культури Тетяна Мар’янчик.

В ході наради присутні висловили свої пропозиції та зауваження до загального формату та плану проведення пам’ятних заходів, обговоривши їхній організаційний і тематичний зміст, погодили час та місце.

Тож за підсумками засідання членами організаційного комітету вирішено, що15 лютого об 11:00 год. на третьому поверсі райдержадміністрації відбудеться міськрайонний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Також присутні обговорили формат проведення заходу до Дня Героїв Небесної Сотні. Про час та місце проведення буде повідомлено додатково.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація