На оргкомітеті обговорили відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні

1 лютого за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, представників райдержадміністрації та міської ради відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 15 лютого Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20 лютого - Дня Героїв Небесної Сотні.

В ході наради присутні висловили свої пропозиції та зауваження до загального формату та плану проведення пам’ятних заходів, обговоривши їхній організаційний і тематичний зміст, погодили час та місце.

Тож за підсумками засідання членами організаційного комітету вирішено, що

15 лютого об 11:00 год. на третьому поверсі райдержадміністрації відбудеться міськрайонний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

20 лютого заплановано проведення мітингу до Дня Героїв Небесної Сотні за участі учасників Революції Гідності, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, учнівської молоді, жителів міста та району. В ході заходу представники духовенства прочитають молитву за загиблими Героями Небесної Сотні. Час проведення мітингу буде уточнено.

Додаткова інформація щодо проведення  заходів  буде розміщена у ЗМІ та на сайті районної ради.

                                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація