На сесії Самгородоцької сільської ради прийнято рішення по питанню опалення будівлі колишньої лікарні

Минулого тижня відбулась позачергова сесія Самгородоцької сільської ради. На сесійному засідання був присутній голова районної ради Віктор Слободянюк, депутати районної ради Василь Демидюк та Іван Махиборода, представники райдержадміністрації, голови сільських рад, які співфінансують медико-соціальне відділення с. Самгородок.

Причиною для проведення сесії стала ситуація, яка склалась у зв’язку з відсутністю правових підстав опалення будівлі, яка знаходиться на балансі Самгородоцької сільської ради (приміщення колишньої лікарні), що унеможливлює повноцінне теплопостачання. На порядок денний було винесено два питання – про визначення формули розрахунку за теплопостачання даної будівлі та заключення договору з теплопостачальною організацією.

В будівлі, балансоутримувачем якої є Самгородоцька сільська рада, на сьогоднішній день знаходиться відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування, медико – соціальне відділення, пункт тимчасового базування бригад ЕМД та амбулаторія. Частину приміщення ніхто не використовує, але воно опалюється.  Станом на 01.06.2017 року сільська рада заборгувала теплопостачальній компанії ТОВ «ІНВЕСТТЕПЛО-ВІННИЦЯ» за опалення даної площі майже 160 тис. грн., але рішенням 13 сесії 7 скликання від 29 вересня погашено 50 тис. грн. заборгованості. Однак до кінця року сума, яку необхідно буде сплатити теплопостачальній організації, зросте. А додаткові бюджетні надходження для ліквідації боргу сільська рада не має. Тож питання потребує термінового вирішення, адже в будь-який момент опалення може бути припинено. До того ж послуга надається, не маючи під собою правових підстав, адже договір не укладено.

Варто зазначити, що даною проблемою тривалий час ретельно займалась райдержадміністрація. За словами голови РДА було проведено велику кількість нарад, які, як виявилось в ході сесії, крім обрахування площі будівлі колишньої лікарні, ніякого результату не мали. (Якщо адміністрація з такими потугами працює над вирішенням усіх проблем в районі, тоді стає зрозуміло, чому голова райдержадміністрації так категорично відмовлявся звітувати про виконання делегованих повноважень). До слова, сесія Самгородоцької сільської ради була скликана за ініціативи голови райдержадміністрації, але конкретних пропозицій, варіантів виходу із ситуації ним не було запропоновано.

Зважаючи на необхідність термінового вирішення даного питання, голова районної ради Віктор Слободянюк вніс пропозицію про надання допомоги в погашенні боргу з районного бюджету, шляхом збільшення частки співфінансування по даному об’єкту, однак балансоутримувач, тобто сільська рада має залучити фахівців, які запропонують оптимальний варіант, як мінімізувати опалення тих приміщень, що не використовуються, без шкоди для комунікацій.

Депутат районної ради Василь Демидюк зазначив, що приміщення потрібно зберегти будь-якою ціною. Необхідна фахова оцінка тепловтрат, а також вжиття необхідних енергозберігаючих заходів, встановлення лічильника.

Тож після усіх обговорень депутатами було підтримано рішення про те, щоб зобов’язати сільського голову заключити договір з «ІНВЕСТТЕПЛО-ВІННИЦЯ» до 31.12.2017 р. на опалення площі 1015 квадратних метрів (та площа, яка не використовується установами, що знаходяться в даному приміщенні).

Поки що відкритим залишилось питання опалення будівлі колишньої лікарні у 2018 році.

                                                       

                                                      

                                                                       

                                                    

 

                                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація