На сході громадян у Бродецьку порушували назрілі питання

Минулого тижня відбувся схід селища Бродецьке, на якому був присутній голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк разом з представниками районних служб.

Розпочався схід звітом сільського голови Ярослава Лопатюка, який ознайомив присутніх з роботою сільської ради у 2015 році, поінформував стосовно соціально-економічного розвитку, про роботу у сферах соціального забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, окреслив проблемні питання, а також розповів про плани роботи на 2016 рік.

У минулому році було зроблено ремонт покрівлі клубу, відкрито ІІІ групу в дитячому садочку. Планується ремонт центральної вулиці, для чого рішенням бюджетної сесії виділено 100 тис. грн.  На ремонт місцевих доріг закладено 48 тис. грн. Ремонту потребують мости та дамба. Значна увага приділятиметься освітленню вулиць та розвитку комунального підприємства з метою створення робочих місць.

Із переліку питань, що хвилюють громаду є засмічення річки та стихійні сміттєзвалища. Сільський голова зазначив, що сміттєзвалище ліквідовується, але це дасть результат тоді, коли кожен житель навчиться викидати сміття не там, де заманеться, а на причеп трактора, який щотижня курсує селищем.

Проінформував Я. Лопатюк щодо базування в селищі опорного пункту поліції, який буде розміщуватись в приміщенні амбулаторії. Оскільки населений пункт досить великий, то існує така необхідність. В пункті будуть створені всі умови. Також планується купівля камер спостереження.

В обговоренні взяв участь й очільник районної ради Віктор Слободянюк, який зазначив, що при об’їзді територіальних громад Козятинського району виникає дуже багато питань, які потребують негайного вирішення.

                                                             

Одне з найболючишіх-стан доріг. Була активізована діяльність у цьому напрямку. Тут свої зусилля мають докласти сільські, селищні ради, а також приватні підприємці та агроформування. В районному бюджеті для ремонту доріг закладено 3 млн. грн. Але є проблема у залученні бюджетних коштів дорожніми службами. 

Голова районної ради проінформував жителів Бродецька про діяльність районної ради у медичній сфері, питаннях благоустрою району, а також стосовно ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Козятинські ЕМ», на яке від жителів району надходить багато скарг. По діяльності служби було направлено звернення до Антимонопольного комітету щодо вжиття відповідних заходів.

Окреслив свою позицію Віктор Миколайович і у питанні Бродецького цукрового заводу, при обговоренні якого у залі не втихали емоції. Людей хвилює загроза того, що теперішні власники можуть просто порізати завод на метал. Голова районної ради зазначив, що лише спільними зусиллями вдалося не допустити такого розвитку подій, наголосивши, що дане питання потребує вирішення та конструктивних, рішучих заходів і постійно знаходиться під контролем. На сьогоднішній день визнано протиправні дії ТОВ «Мар’їнського Укрпромзбуту», а також є рішення вищого господарського суду щодо повернення цукрового заводу у власність ВАТ «Бродецький цукровий завод». Але має бути пройдена процедура скасування права власності ТОВ «Мар’їнський Укрпромзбут» та ПП «Мегамет», що також має певні труднощі. Однак, як наголосив Віктор Миколайович, з наполегливістю і впевненістю завод вдасться відстояти. А далі багато зусиль доведеться докласти для запуску заводу у роботу.

Стосовно стану справ навколо Бродецького цукрового заводу інформував його бувший директор А. Машталер.

Звернувся до присутніх С. Прохоров та повідомив, що він представлятиме інтереси Бродецької територіальної громади в районній раді. Рішення про закріплення депутатів Козятинської районної ради 7 скликання за виборчими округами було прийняте 25 березня 2016 року четвертою сесією 7 скликання.

Проговорено було питання стосовно виділення матеріальної допомоги та земельних ділянок учасникам АТО, з чим в Бродецькій селищній раді немає ніяких складнощів.

Звітував про діяльність правоохоронних органів начальник Козятинського відділення поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області Г. Ткачук, який окреслив криміногенну ситуацію в районі та поінформував щодо заходів, які вживаються для придушення злочинності. З цією метою було створено 5 груп швидкого реагування, яких немає більше ніде на теренах області. Геннадій Васильович закликав громадян закликав громадян бути уважними та у разі виявлення підозрілих осіб, терміново повідомляти правоохоронні органи.

                                                             

Голова районної ради зазначив,що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва, виконавчого комітету сільської ради, громади села та підприємств, що знаходяться на його території.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація