На території Глухівецької ОТГ Козятинським місцевим центром з надання БВПД забезпечено роботу «мобільної точки доступу»

       На виконання доручення Міністра юстиції України від 09.08.2017 р. № 102/1/48-17 щодо захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна 21 листопада 2017 року забезпечено роботу «мобільної точки доступу» на території Глухівецької ОТГ (с-ще Глухівці, с. Непедівка, с. Гурівці ) Козятинського району Вінницької області.

       У даній роботі прийняли участь директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар, начальник відділу правової інформації та консультації Віта Мамчур та начальник Козятинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Інна Крейдіна.
       За отриманням безоплатної правової допомоги звернулись 5 осіб, яким надано 10 консультацій та роз'яснень чинного законодавства з наступних питань: 
- Процедура переведення житлового приміщення в нежитлове;
- Зміна цільового призначення земельної ділянки;
- Оформлення спадкового майна;
- Прийняття спадщини за заповітом та ін..
       Під час роботи «мобільної точки доступу» до відома громадян доводилася інформація щодо захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та наголошувалося на необхідності швидко та ефективно реагувати на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення земель та майна.
      Також фахівці проінформували громадян, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.
       По завершенню прийому громадян, було надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація