На варті здоров«я й житя лікарі

У третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Люди цієї професії заслуговують найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Турбота, увага та душевне тепло, що медики дають людям, гідні глибокого визнання. Вони завжди знайдуть найтепліші слова, щоб підтримати пацієнтів.  Разом з тим, даючи хворим  надію, беруть на себе тягар людського болю.  

Напередодні професійного свята в міському Будинку культури відбулись міськрайонні урочистості, під час яких вітання звучали для лікарів, фельдшерів, медичних сестер, для тих, хто турбується про наше здоров’я.

Працівників та ветеранів медичної галузі району з Днем медичного працівника привітали представники влади.

Звертаючись до присутніх у залі, керуючий справами виконавчого апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний від імені голови районної ради висловив вдячність усім працівникам охорони здоров’я Козятинщини за наполегливу працю, недоспані ночі, прийняття  щоденних надскладних, часом доленосних, рішень, за вибір взяти на себе тягар відповідальності професії лікаря, а також за те, що виголосивши клятву Гіппократа, залишаються вірними їй. «Важка місія медиків була і є однією з наймилосердніших. Вдень і вночі ви демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру та надію в людських душах», – зазначив Анатолій Якович.

За сумлінну, багаторічну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги населенню та з нагоди свята – Дня медичного працівника грамотами Козятинської районної державної        адміністрації та Козятинської районної ради, подарунками відзначено 24 працівника медичних закладів району. Також кращим медикам краю вручено Грамоти Верховної Ради України та Грамоти Вінницької ОДА та обласної Ради.

Безмежну вдячність за  чуйні серця, за врятовані життя та повернуте здоров’я, за самовіддане служіння обраній справі та постійну готовність прийти на допомогу  висловила подяку медичним працівникам дружина народного депутата України Петро Юрчишина – Любов Ярославівна, побажавши міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, людської вдячності та поваги.

Після завершення офіційної частини заходу, медичні працівники Козятинщини з задоволенням прослухали присвячені їх професійному святу виступи аматорських колективів і виконавців району.

                                    

                                

                                

                                  

                               

                                

                                

                                

                                

                                

                                

                                

                                

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація