На Вінниччині стартувала операція «Первоцвіт-2019»

На сьогодні Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області проводиться щорічна операція "Первоцвіт-2019". Метою проведення заходу є збереження об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

Так, Інспекцією розроблено комплексний план спільних заходів щодо проведення операції "Первоцвіт 2019" у поточному році  та затверджено в обласній державній адміністрації. На сьогодні також створено графік виїздів і забезпечення автотранспортом рейдових бригад.

З початку проведення операції спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області виявлено 2 випадки незаконного продажу рослин, занесених до Червоної книги України, а саме – підсніжника білосніжного.

За інформацією Інспекції, на узбіччі автомобільної дороги Вінниця – Вороновиця – Немирів, біля с. Чавульське Немирівського району та на узбіччі автомобільної дороги Вінниця – Вороновиця – Гайсин, біля с.Вороновиця Вінницького району було затримано двох осіб, які здійснювали продаж підсніжника білосніжного. На порушників було складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 88-1 КУпАП, які направлено на розгляд до Немирівського та Вінницького районних судів.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація