На засіданні колегії говорили про готовність до опалювального сезону 2016-2017 років

23 вересня відбулось засідання колегії РДА по питанню підготовки до осінньо-зимового періоду 2016-2017 р., участь в якому взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

В ході засідання керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств та установ району звітували про вжиті заходи в рамках виконання розпорядження голови РДА від 10.05.2016 року № 152 «Про підготовку об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства району до роботу в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років».

Про підготовку підприємств енергопостачання та газопостачання району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Як зазначив начальник СО «Козятинські електричні мережі» Ігор Мульський Козятинськими електричними мережами ПАТ «Вінницяобленерго» проведено капітальний ремонт ПЛ 0,4кВ, 10кВ та ремонт ТП відповідно до запланованих обсягів, також проведено обслуговування мереж відповідно до встановлених планів-графіків. Оперативно-виїзні бригади забезпечені необхідними ремонтними матеріалами та інструментом і підготовлені до проведення відновлювальних робіт на пошкоджених ЛЕП, які можуть виникати під час несприятливих погодних умов. СО «Козятинські електричні мережі» підготовлені до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

                                                      

Козятинська дільниця Хмільницького УЕГГ ПАТ «Вінницягаз»повністю підготовлена до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017років.

За словами начальника  Козятинської дільниці Хмільницького управління газового господарства Олега Філонова обстежено 327,8км газопроводів, перевірено технологічне обладнання, контури заземлення, проведено технічне обслуговування внутрішньо будинкових мереж газопостачання.

Підготовлено 6 одиниць спецавтотранспорту, аварійно-диспетчерська служба забезпечена спецодягом, необхідним інструментом, запасними частинами і комплектуючими та засобами захисту і готова до ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій. З обслуговуючим персоналом систематично проводяться протиаварійні тренування.

                                                        

Про підготовку    снігоприбиральної техніки та транспортних засобів сільськогосподарських підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років доповідав Дмитро Степанишин- начальник філії «Козятинський райавтодор».

Козятинським райавтодором до роботи в зимовий період підготовлено 8 технічних засобів: 2 навантажувачі, 2 піскорозкидачі, 1 автогрейдер, 3 снігоочисники на базі Т-150, а також заготовлено 69 тон солі і 60 тон протиожеледних сумішей

Управлінням регіонального розвиткурайдержадміністрації повідомлено, що у разі виникнення сильних снігопадів для розчищення автомобільних доріг від переметів можуть бути задіяні 48 транспортних засобів сільгосппідприємств, які пристосовані для такої роботи. Проводиться заготівля паливно-мастильними матеріалами для заправки техніки в зимовий період.

                                                        

Про підготовку закладів освіти району  до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років інформуваланачальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко.

Приміщення закладів освіти практично повністю підготовлені до осінньо-зимового періоду. Завершується підготовка опалювальних пунктів і котельних навчальних закладів. Підписані договори на постачання твердого палива, природного газу та електроенергії. Проведено навчання обслуговуючого персоналу який працюватиме в котельних і опалювальних пунктах. Оформлені акти перевірки вентиляційних і димових каналів. Виготовляються паспорти готовності до роботи в опалювальний період 2016-2017років на приміщення навчальних закладів і акти готовності на котельні і опалювальні пункти.

                                                       

Про готовність закладів охорони здоров’я району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 роківдоповідали головний лікар КУ «Козятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Дзема та головний лікар КП «Козятинська центральна районна лікарня» Олександр Кравчук.

Щодо закладів ЦПМСД на сьогоднішній день підготовлено до осінньо-зимових умов роботи 62 медичних закладів із 69 запланованих, що становить бл.90%. Проведено перевірку димових і вентиляційних каналів. Проводиться підготовка і навчання персоналу, який здійснюватиме експлуатацію та обслуговування опалювальних пристроїв. Укладаються договори на постачання природного газу.Закуплено 62 кубометри дров та заготовлено силами працівників ЦПМСД 48 кубометрів.

                                                       

Про готовність закладів культури району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 інформував Володимир Воронов – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Мережа закладів культури Козятинського району налічує 89 закладів - 1 РБК, 1 ЦРБ, 1 РДБ, 22 будинки культури, 25 сільських клуби, 2 музичні школи, 2 музеї та 35 бібліотек-філій, з них повністю опалюються 36 закладів, частково 52, а 1 об’єкт не потребує опалення – це народний музей Хліба в с.Білопілля.

В багатьох закладах культури були проведені як поточні так і капітальні ремонтні роботи із заміною вікон, дверей, ремонтом систем опалення та приміщень.

Станом на 20.09.2016 року заклади культури до опалювального сезону 2016-2017 років підготовлені повністю.

                                                    

Про підготовку до дій під час можливого виникнення  надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2016-2017 років доповідавзавідуючий сектором цивільного захисту райдержадміністрації Володимир Гибало.

Сектором з питань цивільного захиступовідомлено, що рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджений комплексний план організаційних і практичних заходів підприємств, установ і організацій Козятинського району, направлених на забезпечення техногенної та природної безпеки в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Цим Планом передбачено:

- укладення угод з підприємствами і організаціями на виділення сил і засобів, снігоприбиральної техніки для проведення робіт під час загрози та виникненні надзвичайних ситуацій;

- створення запасів паливно-мастильних матеріалів для виконання невідкладних робіт.

На випадок виникнення надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов у районній державній адміністрації створений позаштатний центр реагування на надзвичайні ситуації, відпрацьовані спільні дії служб цивільної захисту.

                                                

В ході засідання було роздано доручення по вирішенню проблемних питань, а також прийнято відповідне рішення засідання колегії.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація