На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС прийнято рішення щодо пом»якшення обмежувально - карантинних заходів

2 червня відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якому взяв участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.
Було розглянуто низку питань щодо пом’якшення обмежувально - карантинних заходів на території Козятинського району.
І. Про запровадження послаблення протиепідемічних заходів в районі в напрямку відновлення планової госпіталізації в КП «Козятинська ЦРЛ»
По даному питанню було заслухано головного лікаря КП «Козятинська ЦРЛ» Кравчука О.М., завідувача ВСП Козятинський МВЛД Ящука Л.О.
Враховуючи запровадження з 22 травня 2020 року в Україні адаптивного карантину, епідеміологічну ситуацію в районі, за результатами голосування та з урахуванням обговорень комісія вирішила:
1. Відтермінувати до 15.06.2020 року розгляд питання про здійснення планових госпіталізацій КП «Козятинська ЦРЛ» за умови виконання вимог наказу МОЗ України від 20.05.2020 року № 1227 щодо категорій осіб, біологічний матеріал від яких підлягає обов’язковому дослідженню методами ПЛР, ІФА.
2. Про можливість відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту в районі.
По даному питанню заслухали завідувача ВСП Козятинський МВЛД Ящука Л.О.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС, пропонується відкласти розгляд питання відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту.
За результатами доповіді та з урахуванням обговорень комісія вирішила:
1. Розглянути питання щодо можливості відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) після 15 червня 2020 року.

3. Про необхідність дотримання додаткових обмежувальних заходів на період «Дня Святої Трійці» та поминальних днів у Козятинському районі.
По даному питанню з інформацією виступив завідувач ВСП Козятинський МВЛД Ящук Л.О.
У зв’язку із необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, під час святкування «Дня Святої Трійці» та поминальних днів (06-07 червня 2020 року), враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням протокольного рішення обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 28.05.2020 №12, за результатами доповідей та з урахуванням обговорень, комісія вирішила:
1. Органам місцевого самоврядування:
1.1. Відпрацювати тимчасових правила відвідування кладовищ у період святкових та поминальних днів 06-07 червня 2020 року, з урахуванням вимог підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».
1.2. Забезпечити посилене інформування населення про дотримання відповідних санітарних норм та протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ, шляхом розміщення повідомлень, в тому числі на відповідних офіційних веб-сайтах.
Рекомендувати мешканцям району на період святкових та поминальних днів 06-07 червня 2020 року не запрошувати родичів із областей та районів України з несприятливою епідобстановкою по COVID-19 та із закордону, утриматись від поїздок за межі району.

4. Щодо відкриття закладів освіти Козятинського району.
По даному питанню було заслухано завідувача ВСП Козятинський МВЛД Ящука Л.О. та начальника відділу освіти райдержадміністрації Діденко А. А.
За результатами голосування та з урахуванням обговорень, комісія вирішила:
Дозволити з 01.06.2020 року:
1.Відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах загальної середньої освіти;

2.Відновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів в районі з 01.06.2020 року, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочинати здобуття початкової освіти у 2020-2021 навчальному році та зараховуються до закладу освіти вперше.

                                      

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація