На засіданні медичної ради підведено підсумки діяльності медичних закладів району за I квартал

28 квітня 2017 року відбулось спільне засідання медичної ради КП «Козятинська ЦРЛ» та КУ «Козятинський РМЦ ПМСД», участь у якому взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, головний лікар Козятинської районної лікарні Олександр Кравчук, в. о. головного лікаря районного медичного центру первинної медико-санітарніої допомоги Валентина Лобченко, їх заступники, завідувачі відділеннями, амбулаторіями та ФАПами.

 Членів медичної ради проінформовано про результати роботи на протязі календарного звітного періоду, за якими слід  відмітити те, що колективи медичних працівників установ наполегливо працювали у плані забезпечення на належному рівні медичною допомогою населення району.

У своїй доповіді Валентина Лобченко поінформувала про показники по основним групам захворюваності та методи профілактики, про рівень смертності та народжуваності в районі, торкнулася питання забезпечення медичних закладів кадрами. На сьогодні в районі функціонує 14 амбулаторій, 4 фельдшерсько-акушерських пункти, 49 фельдшерських пунктів та 4 пункти тимчасової медичної  допомоги, які обслуговують 64 483 особи.

                                                                                     

Заступник головного лікаря КП «Козятинська ЦРЛ» з медичної частини Ігор Грубеляс довів до відома присутніх основні показники роботи стаціонару, поінформувавши про завантаженість ліжок по відділеннях та терміни лікування пацієнтів. За 3 місяці було госпіталізовано 2600 хворих. Відзначено збільшення кількості оперативних втручань. І. Грубеляс зазначив, що варто звернути увагу на профільність хворих, докласти зусиль в напрямку покращення роботи клінічної лабораторії за рахунок залучення нових методик обстеження та закупівлі нового обладнання, потрібно покращити роботу рентгенологічної служби, функціональні та ендоскопічні обстеження.

                                                                                                                                            

Заступник головного лікаря Козятинської ЦРЛ по охороні материнства та дитинства Надія Станіславчук на початку своєї доповіді наголосила, що саме від жіночої консультації залежить народження здорової дитини. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року дещо знизилась народжуваність. Зменшилась кількість самозвернень.  Надія Миколаївна проінформувала про кількість зроблених щеплень, роботу пологового та дитячого відділення. Цього року завдяки спонсорам дитяче відділення було обладнано апаратурою на загальну суму близько 250 тис грн.

                                                             

Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Галина Добровольська зазначила, що з метою зменшення навантаженості на лікарів поліклініки ЦРЛ та зменшення черг, планується перехід на завчасний самозапис пацієнтів до вузьких спеціалістів.

В поліклініці функціонує «кабінет довіри», кабінет замісної терапії та денний стаціонар, який працює з перевантаженням.

                                                           

В Козятинській ЦРЛ діє районна експертна протиракова комісія та районна комісія по боротьбі з туберкульозом. Проводиться робота відповідно до планів протидії захворюваності.

З оцінкою роботи галузі охорони здоров’я району виступили представники влади.

Голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що охорона здоров’я на сьогодні є одним із пріоритетних завдань. Цьогоріч для закупівлі медичного обладнання та проведення ремонтних робіт було виділено 5 млн грн. Віктор Миколайович наголосив на важливості злагодженої роботи первинної та вторинної медицини. Побажав постійного розвитку й процвітання закладам охорони здоров’я, запевнивши, що й надалі районна влада докладатиме всіх зусиль до того, щоб медицина в районі була на високому рівні.

                                                         

Підвів підсумки медичної ради головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, який звернув увагу присутніх на проблемні питання та визначив основні завдання в роботі на наступний квартал.

                                                         

                                                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація