На засіданні районного оперативного штабу говорили про оздоровлення дітей влітку

Сьогодні відбулось засідання районного оперативного штабу, на якому заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та представники районних служб обговорили важливі питання проведення літньої оздоровчої кампанії, зокрема готовність Козятинського РКП ЗОВ «Пролісок» до початку нового сезону.

І-а зміна заїжджає до табору 17 червня, тож часу на підготовку залишається все менше. Наразі у закладі проводяться ремонтні роботи по облаштуванню житлових приміщень, а також по благоустрою території.

На засіданні було заслухано зауваження спеціалістів стосовно пожежної безпеки та санітарної ситуації.

                                                                                

Начальник Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Дмитро Світлишин повідомив присутнім, що з 16 по 26 працівники державного пожежного нагляду проводили планову перевірку табору та зазначив, що сьогодні директор закладу має надати необхідні документи, а також акт про замір показників опору ізоляції. Керівництву табору надані рекомендації щодо усунення недоліків пожежної безпеки.

Інна Проць, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Козятинському районі поінформувала про необхідність остаточного затвердження меню, оскільки до нього було внесено правки. Стосовно харчоблоку, то за словами Інни Анатоліївни, в минулому році в приміщенні було проведено ремонтні заходи.  В цьому році замінено картоплечистку, все кухонне обладнання працює.

Проводилось дослідження води з башні – вода відповідає вимогам. Сьогодні спеціалістами взяті проби води з усієї системи, в тому числі питних фонтанчиків.

Було обговорено забезпечення «Проліску» медичним персоналом, який не лише надає медичні послуги, а й здійснює контроль за якістю харчування. Тому, як наголосила І. Проць, бажано, щоб це були люди, які мають досвід роботи у таборі.                                                                                                                 

Головним спеціалістом сектору молоді та спорту РДА Ольгою Шклярською було піднято питання встановлення відсотку оплати вартості путівки для батьків, діти яких відносяться до пільгових категорій (творчі та обдаровані діти).

                                                                      

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк наголосив на необхідності активізації роботи з батьками, директорами шкіл у напрямку популяризації відпочинку у таборі та забезпечення його наповненості. До цієї справи варто залучати сільські ради. Також було обговорено шляхи урізноманітнення дозвілля у закладі з метою забезпечення дітей цікавим та активним відпочинком.

Учасники засідання штабу вирішили провести комісійне обстеження табору 14 червня та попередньо схвалили склад комісії.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація