На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС розглянуто питання про посилення протиепідемічних заходів на території району

22 червня 2020 року відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.під керівництвом за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського та заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка.


Першим в порядку денному засідання розглянуто питання «Про посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг». По даному питанню доповіли начальник Козятинського районного управління Держпродспоживслужби Кравець В. В та завідувач ВСП Козятинський МВЛД Ящук Л.О.
Враховуючи, що станом на 18.06.2020 року показник інцидентності захворюваності в області становить 21.18, показник завантаженості ліжок - 40.94, показник охоплення тестуванням - 88.57, що не відповідає умовам послаблення карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» пропонується посилення протиепідемічних заходів на території району.


За результатами голосування та з урахуванням обговорень
Комісія вирішила:
1.Козятинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Кравець В.В.) спільно з Козятинським відділенням поліції ГУНП у Вінницькій області в межах компетенції забезпечити:
посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг, відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби,
проведення моніторингових обстежень дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у вечірній та нічний час, звернувши при цьому особливу увагу на діяльність закладів громадського харчування;
залучення засобів масової інформації під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства з метою висвітлення процесу та результатів перевірок;
активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання профілактичних заходів серед усіх верств населення, суб’єктів господарювання різних форм власності.


2.Козятинському відділенню ГУНП у Вінницькій області (Андрущак Р. Л.) спільно з органами місцевого самоврядування, Козятинському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Кравець В.В.) продовжити в межах повноважень, здійснення перевірок транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, за додержанням санітарних та протиепідемічних заходів під час дії карантину.


3.Козятинському відділенню ГУНП у Вінницькій області (Андрущак Р. Л.) в межах компетенції, забезпечувати підтримання публічної (громадської) безпеки і порядку під час здійснення спеціалістами управління Держпродспоживслужби області заходів, визначених пунктом 1 цього протоколу, та контроль за дотриманням умов самоізоляції осіб.


4.Керівникам закладів, установ, організацій всіх форм власності, в межах компетенції, забезпечити:
- в залежності від обсягів виконуваної роботи та навантаження на трудовий колектив, розгляд питання щодо присутності працівників в закладах установах, організаціях в кількості не більше 50% від штатного розпису, за виключенням закладів сфери охорони здоров’я та соціального захисту і критичної інфраструктури;
- розміщення працівників в робочих кабінетах з розрахунку 1 -2 спеціалісти в одному приміщенні;
- чистку фільтрів пристроїв для охолодження повітря (кондиціонерів), а також скасувати особисті прийоми громадян;
носіння в місцях концентрації працівників та відвідувачів засобів індивідуального захисту, зокрема масок.


5.Власникам (орендарям) закладів громадського харчування забезпечити:
- присутність відвідувачів в кількості не більше 50% від загальної кількості посадкових місць.
В разі відсутності окремих банкетних залів організація та проведення банкетів забороняється.


6. Відділу освіти райдержадміністрації (Діденко А. А.) заборонити батьківським комітетам освітніх закладів проведення випускних вечорів та різноманітних екскурсій і подорожей.

 

Наступним питанням було розглянуто «Про компенсацію витрат відділу освіти райдержадміністрації на пальне в період тимчасового використання транспортних засобів (шкільних автобусів), які залучалися для підвезення медичних працівників до місць їх роботи, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Комісією було вирішено:
Порушити клопотання перед заступником голови районної державної адміністрації про виділення 22004 грн. з резервного фонду районного бюджету для надання відділу освіти райдержадміністрації на підставі відповідних розрахунків для забезпечення компенсації (відшкодування) витрат на пальне в період тимчасового використання транспортних засобів (шкільних автобусів), які залучалися з 20.03.2020 року по 31.05.2020 року для підвезення медичних працівників до місць їх роботи, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація