Нагороджено кращих спортсменів та тренерів району за підсумками 2015 року

24 березня відбулось підсумкове засіданні колегії сектору молоді та спорту щодо досягнень за 2015 рік, участь в якому взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний.

Найкращих результатів спортсмени району досягнули в чемпіонатах, Кубках України та області з легкої атлетики (2,3 місця), осінньому чемпіонаті області з кросу – 2 місце, Кубку області- 3 місце, зимовому Кубку області – 2 місце першості області та України серед команд ДЮСШ. В обласному рейтингу з олімпійських видів спорту найбільший внесок у спортивні здобутки району вихованці тренерів Галицького В.Й., Зелінського В.А мають 2-й показник в області.(678,5 очок-район, РДЮСШ- 383,5 очок,).

  Репало Олександр – відкриття року, 1 місце на І Європейських дитячих легкоатлетичних іграх. Вагомий внесок до спортивної скарбниці району зробили такі спортсмени: Чехівська Юлія, Пилявець Анна, Олексюк Ярослава, Павлова Марія, Сірик Дар’я, Коломієць Христина, Вонсач Вікторія, Заїчко Христина, Шафранська Ілона, Василюк Надію, Ільницький Андрій, Боровський Владислав, Ільницький Олександр, Підручний Вадим, Юрчук Дмитро, Єгоров Владислав.

Проведено 5 районних змагань з волейболу серед чоловічих та жіночих команд., 3 турніри серед ветеранських команд. Чоловіча та жіноча команди посіли 5 місце в Чемпіонаті та Кубку області з волейболу. Вихованці тренера Загороднюка В.Л. Сизоненко Віталій та Рохманов Валерій ставали призерами Чемпіонату України у складі команди Вінниччини. В обласному рейтингу з олімпійських видів спорту показники становлять: район-209 очок, РДЮСШ-49 очок. Провідними тренерами з розвитку волейболу являються Загороднюк В.Л., Стецюк С.С

  Спортсмени району брали участь в чемпіонаті та Кубку області, обласних сільських спортивних іграх з шашок, армспорту, пауерліфтингу, гирьового спорту. Найкращих успіхів досягли Слончинська Людмила (армспорт, 1 місце в Кубку області, 6 місце в Кубку України) та Ковбій Вадим (спортивний туризм, 1 місце в Кубку України, тренер - Чашківський Франц Анатолійович).

    Заслуговують на увагу організатори фізкультурно-спортивного руху, голови територіальних громад, керівники установ та підприємств, які активно сприяють розвитку спортивної інфраструктури в районі, не залишаються осторонь проблем зайнятості молоді оздоровчою діяльністю. Сьогодні називаємо кращих, до числа яких входять: Волинець Анатолій Миколайович, Шостаківський Віталій Іванович, Ткачук Геннадій Васильович, Божко Володимир Мар’янович, Якубівський Юрій Геннадійович, Ярмошевичч Ігор Миколайович, Дроздович Анатолій Едуардович, Корнійчук  Микола Іванович, Байда Іван Миколайович, Киричишин Володимир Григорович, Василюк Наталія Вікторівна, Корніюк Галина Олександрівна.

Почесною відзнакою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагородитифахівців галузі - за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання молоді, примноження спортивних досягнень Козятинщини та з нагоди ювілею:

- Корнілецького Олега Тарасовича -70 років;

- Ярмошевича Ігоря Миколайовича -50 років.

 

Призом та грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагородити кращих спортсменів району - за високі спортивні досягнення на Всеукраїнських, обласних змаганнях та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Козятинського району у 2015 році, а саме:

Легка атлетика:Чехівську Юлію, Пилявець Анну, Павлову Марію, Олексюк Ярославу, Ільницького Андрія, Боровського Владислава, Репала Олександра, Підручного Вадима, Ільницького Олександра, Юрчука Дмитра,

Сірик Дар’ю, Коломієць Христину, Вонсач Вікторію, Заїчко Христину, Шафранську Ілону, Василюк Надію, Єгорова Владислава;

 

Волейбол: Сизоненка Віталія, Рохманова Валерія;

 

Футбол: Наконечну Аллу, Вознюк Галину, Москаленко Анну, Вітюк Світлану, Соколовську Олену, Левчук Юлію,

Городнюка Валентина, Бабюка Євгена, Сослюка Андрія, Табалюка Володимира, Ткачука Євгена, Коваль Інну;

Армспорт: Слончинську Людмилу;

Спортивний туризм: Ковбія Вадима.

 

Призом та грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагородити кращих тренерів району -за підготовку переможців та призерів  всеукраїнських та обласних змагань, а саме:

-            Галицького Володимира Йосиповича, Зелінського Валерія Андрійовича, Бабюка Миколу Володимировича, Загороднюка Віктора Леонідовича, Чашківського Франца Анатолійовича, Козюка Євгена Борисовича,Янчука Ярослава Петровича, Стецюка Сергія Сергійовича.

 

Кубком та грамотою Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради нагородити призерів 23-х районних сільських спортивних ігор Козятинщини серед фізкультурно-спортивних колективів територіальних громад району:

за І місце  - Сестринівську сільську раду;

за ІІ місце  - Глуховецьку сільську раду;

за ІІІ місце- Комсомольську сільську раду.

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація