«Нам жити за законом України»! Відбулись урочистості до Дня Конституції та Дня державного службовця

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, героїчне сьогодення та майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий історичний шлях.

Тож 27 червня на Козятинщині відбулись районні урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Дня Конституції України та Дня державного службовця.

Вранці за участі керівництва району, представників трудових колективів, організацій та установ відбулось урочисте покладання квітів до підніжжя  пам’ятника М. Грушевському, який зіграв важливу роль у становленні української державності, під його керівництвом розроблялася Конституція незалежної УНР.

Участь у заході участь взяли помічник голови районної ради Ігор Джус, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк.

Потім урочистості продовжились у актовій залі райдержадміністрації.

З нагоди подвійного свята гостей вітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Анатолій Васильович зазначив, що 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Конституція – одна для всіх, яка надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати її.

Вітання приймали також і державні службовці, чиє професійне свято відзначалось 23 червня. Державний службовець — це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого — несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує знання Конституції України та всіх законів нашої держави, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

 Символічно, що День Державної служби та День Конституції України стоять поряд у календарі, адже саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції, яка є одним із головних чинників, що уособлюють історію України, її сутність, та вирізняють нас у світі як націю, як великий український народ.

Районні посадовці вручили кращим державним службовцям грамоти районної ради та адміністрації за сумлінне  виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби та 21-ї річниці Конституції України.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали чудові виступи талантів Козятинщини.

                                                           

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                     

                                                

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація