Напругу у питанні виділення землі учасникам АТО по Козятинській сільській раді знято

Над вирішенням цього резонансного питання ще у квітні працювала спеціально створена робоча комісія районної ради.

За результатом огляду земель сільської ради був встановлений факт наявності земельної ділянки колишнього господарського двору орієнтовною площею 4 гектари, розташування якої має перспективи розвитку через наявність поблизу комунікацій для забудов. Втім, земельна ділянка знаходиться поза межами населеного пункту, а значить потребує проходження процедури включення до генерального плану села Козятин.
Для дотримання законності процедури, для гарантії отримання у майбутньому земельних наділів учасниками АТО, головою районної ради Віктором Слободянюком у квітні направлено лист начальнику Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрію Козаку із проханням зарезервувати вказану земельну ділянку на території Козятинської сільської ради із земель запасу, що знаходиться поза межами населеного пункту.
Наприкінці липня Козятинською районною радою направлено лист із обгрунтуванням земельної проблеми, що виникла у Козятинській сільській раді, до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
Нещодавно вирішення питання нарешті зрушило з місця: на адресу Козятинської районної ради надійшла відповідь про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів Козятинської сільської ради.
Таким чином, знайдений компроміс з боку органів місцевого самоврядування та органів державної влади дасть змогу у найсприятливіший спосіб вирішити питання забезпечення учасників АТО земельними ділянками, питання землеустрою та раціонального використання землі.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація