Нарада щодо організації літнього відпочинку

22 травня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка та першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Прохорова відбулась нарада щодо підготовки пришкільних таборів та дитячого оздоровчого табору «Пролісок» до літнього періоду.

На нараді обговорено питання забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків та створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку. Увагу було зосереджено на важливості організації якісного та безпечного харчування, медичного забезпечення та здійснення заходів щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

Наголошено на необхідності використання усіх закладених коштів сільськими радами задля оздоровлення якомога більшої кількості дітей у РК ЗОВ «Пролісок», проведення інформаційної роботи серед населення. Обговорено питання благоустрою табору та організації дозвілля.

Голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що необхідно спільно докласти усіх зусиль, аби оздоровча кампанія пройшла на належному рівні, а оздоровлення та відпочинок дітей були цікавими, результативними та змістовними.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація