Нарада щодо ремонту дороги с.Перемога - с.Немиринці

3 червня голова районної ради Віктор Слободянюк провів робочу нараду по питанню ремонту автомобільної дороги с.Перемога - с.Немиринці.

Нагадаємо, що даний автошлях було комісійно обстежено та встановлено, що він потребує ямкового та капітального ремонту.

Віктор Миколайович наголосив, що дорога є важливою для інфраструктури Переможнянської територіальної громади. Її Технічний стан впливає на безпеку довезення учнів до школи, ускладнює надання екстреної медичної допомоги населенню та автобусне сполучення з районним центром. Дорога є важливою для місцевого господарства.

Загальний обсяг будівельних робіт  за кошторисом становить 3 352 823 грн. Співфінансування ремонту даної дороги Переможнянською сільською радою - 200 тис.грн., ТОВ «СФГ «Поділля» - 303 тис.грн.

Головою районної ради дано доручення звернутись  райдержадміністрації та районній раді до управління дорожнього господарства Вінницької ОДА щодо додаткового фінансування ремонту з обласного дорожнього фонду в рамках реалізації у 2019 році програми «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки».

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація