Нарада з питань функціонування медико-соціального відділення територіального центру в с. Самгородок

     15 липня голова районної ради Віктор Слободянюк провів нараду з сільськими головами с.Самгородок, с.Зозулинці, с.Миколаївка, с.Йосипівка, с.Збараж, с.Михайлин, с.Вівсяники та с.Воскодавинці щодо функціонування медико-соціального відділення територіального центру в с. Самгородок. В нараді також взяли участь директор територіального центу Василь Матвійчук, головний лікар медико-соціального відділення Олександр Ломачук, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський,  начальник фінансового управління Світлана Вельгус.
      Нарада була скликана у зв’язку з виниклою заборгованістю по заробітній платі працівників медико-соціального відділення в с.Самгородок через відсутності надходжень коштів від сільських рад. Директор територіального центу Василь Матвійчук поінформував, що відповідно до чинного законодавства здійснив процедуру повідомлення працівників закладу про їх ймовірне звільнення.
      Сільські голови повідомили про складності в частині сплати податків до місцевих бюджетів, однак попри всі трудності взяли зобов’язання здійснити фінансування медико-соціального відділення, яке надає медико-соціальні послуги жителям їх громад.
       За підсумками наради голова районної ради Віктор Слободянюк дав відповідні доручення для вирішення даної проблеми.  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація