Нарада з питань готовності комунальних закладів до початку опалювального сезону

4 жовтня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась нарада з питань підготовки до опалювального сезону.

Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, головний лікар ЦПМСД Валентина Лобченко, директор районного терцентру Василь Матвійчук,  начальник відділу освіти Аліна Діденко, начальник відділу культури та туризму Володимир Воронов, начальник Козятинського відділення ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» Людмила Дацюк, інженер з охорони праці «Козятинські електричні мережі» Юрій Матусєвич, старший майстер АТ «Вінницягаз» Олег Мамчур.

Розпочали з обговорення проблем по підключенню шкіл до газопостачання. За словами начальника освіти Аліни Діденко відповідно вимог АТ «Вінницягаз» у школах потрібно встановити засоби дистанційної передачі даних спожитого газу. Вартість робіт становить 315 тис.грн. Наразі заклади займаються виготовленням технічних умов, на що потрібно 10 200 грн. Дані кошти не були передбачені в бюджеті. Додаткові складнощі полягають у тому, що Козятинська дільниця АТ «Вінницягаз» не займається встановленням даних лічильників, тож потрібно шукати фірму, яка візьметься за це, і заключати з нею угоду. Лише за умови наявності угоди розглядатиметься питання підключення газопостачання шкіл. Подібні проблеми по установах є практично в усіх районах області – відповідно вимог потрібно замінити близько 600 лічильників.

Віктор Слободянюк зазначив, що 7 жовтня буде проведена бюджетна комісія і за декілька днів кошти на виготовлення технічних умов будуть перераховані. Також голова ради закликав представника АТ «Вінницягаз» до співпраці в питанні пошуку фірми, яка проведе відповідні роботи по встановленню лічильників по закладах освіти, з метою вчасного початку опалювального сезону.

Віктор Миколайович наголосив, що дане питання потрібно піднімати на рівні області, адже замість того, щоб збагачувати комерційну структуру, 315 тис.грн. можна було б спрямувати на розвиток району.

Про потребу на оплату технічного обслуговування газових мереж по ФП на загальну суму 26013 грн. поінформувала головний лікар ЦПМСД Валентина Лобченко та зазначила, що у 2019 році значно збільшились тарифи за обслуговування.

Збілишились тарифи і для стаціонарного відділення геріатричного типу для постійного проживання у с.Вівсяники з 3 до 8 тис. на рік.

За підсумком засідання голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що на АТ «Вінницягаз» буде направлено лист про відкладення термінів проплати за технічне обслуговування, оскільки кошти не були передбачені бюджеті.

                             

                             

                             

                                

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація