Нарада з питань проходження медичних оглядів певних категорій працівників

27 січня голова районної ради Віктор Слободянюк провів нараду щодо проходження медичних профоглядів працівниками установ та підприємств району.

Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський,  головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук, головний лікар ЦПМСД Валентина Лобченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, директор районного терцентру Василь Матвійчук, військовий комісар Микола Янчук, завідувач ВСП «Козятинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» Леонід Ящук.

В ході наради говорили про обов’язковість медичних оглядівпрацівників, їх фінансування та вартість.

Головний лікар районної лікарні Олександр Кравчук звернув увагу присутніх, що наразі складається план проведення оглядів на рік і наголосив на необхідності подати списки працівників з метою обрахування необхідності у витратних матеріалах.

Валентина Лобченко, головний лікар ЦПМСД, зазначила, що працівники бюджетної сфери на первинному рівні можуть безкоштовно пройти ЕКГ та зробити аналіз крові.

Начальник відділу освіти Аліна Діденко поінформувала про заборгованість по проходженню медоглядів за минулий рік районній лікарні та відділу лабораторних досліджень.

За підсумками наради голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що для погашення даної заборгованості будуть виділені кошти з районного бюджету. Присутнім керівникам Віктор Миколайович доручив до 5 лютого надати районній раді кількість працівників, які мають пройти медогляд, та розрахунок по коштах, а також заключити договори з районною лікарнею, відділом лабораторних досліджень та РМЦ ПМСД на проходження медоглядів. За словами очільника органу самоврядування районна рада, як засновник, зробить усе можливе, щоб у цьому році професійні огляди для працівників бюджетних установ були безкоштовними.

Обговорено також питання проходження медичних оглядів призовниками. Військовий комісар Микола Янчук наголосив, що медичні огляди призовників відповідно законодавства мають здійснюватись виключно у районній лікарні. За інформацією військового комісаріату кількість призовників, які мають пройти огляд по Глуховецькій ОТГ – 24 особи, по району – 121 особа, по місту -105 осіб. У даному випадку всі витрати лягають на плечі районного бюджету та центральної районної лікарні, адже з міського бюджету ніякі кошти для даних потреб не виділяються. Голова райради зазначив, що Глуховецькій ОТГ та міській владі будуть направлені листи за підписом військового комісара, районної ради та райдержадміністрації щодо виділення коштів для проходження медичних оглядів призовниками, щоб військовий комісаріат міг без перешкод здійснювати роботу по призову до лав армії.

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація