Нарада з сільським, селищними головами

18 січня в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищними головами, участь в якій взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

З першого питання порядку денного про розроблення містобудівної документації сільськими, селищними головами інформував в. о. завідуючого сектором містобудування та архітектури Олександр Ковернега, який зазначив, що згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» необхідно оновлювати містобудівну документацію, схеми планування території районів. На виконання даного закону з 1 січня 2013 року жодна земельна ділянка, в тому числі і для потреб індивідуального  житлового будівництва, не може бути надана у власність чи користування фізичним та юридичним особам без посилань на наявну містобудівну документацію (генеральний план населеного пункту, детальний план території, плани зонування). Тому для розвитку населених пунктів потрібно працювати у цьому напрямку та виконувати вимоги законодавства. В районі діє Програма розроблення та оновлення містобудівної  документації на період з 2013 по 2018 роки, до якої рішенням 9 сесії районної ради було внесено зміни щодо розроблення схеми планування території району. На 2017 рік для цього в районному бюджеті передбачається 1211, 9 тис. грн.

                                                          

Перед присутніми виступили заступник директора Державного науково-виробничого підприємства «Геосистема» Анатолій Тетеря, а також директор ПАТ «Науково-виробнича кампанія «Світоч» Володимир Демешкан та заступник директора, головний архітектор Валерій Потапенко, які розповіли присутнім про технічні особливості проведення аерозйомки, створення топографічного плану, механізм розробки генеральних планів, вартість робіт та терміни виконання.

                                                               

                                                               

                                                             

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров доручив сільським, селищним головам до 15 лютого надати пропозиції щодо розширення меж населених пунктів, визначити санітарні зони, місця складування твердих побутових відходів.

Щодо створення умов для реалізації роздільного збирання побутових відходів, та забороноу з 1 січня 2018 року захоронення не перероблених (необроблених) побутових відходів, відповідно до Закону України "Про відходи" інформував завідуючий сектором житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА Олег Хоменко, який наголосив, що з 1 січня 2018 року внесені зміни до ст. 32 ЗУ «Про відходи», яким буде заборонено захоронення несортованих відходів. Також було обговорено питання погодження з екологічною службою  сільськими, селищними радами, на території яких є паспортизовані сміттєзвалища, обсягів захоронення відходів.

На нараді був присутній заступник директора Козятинських ЕМ з енергозбутової роботи Ігор Урсов, який поінформував, що з 1 січня 2017 року згідно Постанови НКРЕ № 2210 від 15 грудня 2016 року було внесено зміни до розрахунків щодо зовнішнього освітлення населених пунктів. Тариф оплати за вуличне освітлення змінено з 0,6 до 1. Вулиці будуть освітлюватись згідно двозонних та тризонних тарифів. У зв’язку зі змінами тарифних зон сільським, селищним радам необхідно буде провести параметризацію лічильників в центрі коригування ПАТ «Вінницяобленерго».

                                                           

Наприкінці наради заступник голови районної ради А. Задорожнюк закликав сільських, селищних голів активізувати роботу щодо підготовки проектів розвитку територіальних громад до участі в районному конкурсі.

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація