Нарада з сільськими, селищними головами

Нещодавно в приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада із сільським та селищними головами під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка, за участі його заступника Анатолія Задорожнюка, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Прохорова, під час якої було обговорено чимало важливих питань життєдіяльності району.

Першим проінформував присутніх щодо проведення загальних збрів (сходів) громадян за місцем проживання керуючий справами виконавчого апарату районної ради А. Колісний, який повідомив, що збори відбулись у всіх 34 сільських, селищних радах району. Були проаналізовані звіти, а відповідна інформація подана до обласної ради. В роботі зборів брали участь 4760 громадян (20% від дорослого населення)  сіл та селищ, голова районної ради, голова райдержадміністрації, депутати обласної ради, депутати районної ради, представники служб району, сільгоспвиробники. Анатолій Якович наголосив на важливості залучення якомога більшої кількості населення до даних сходів. А також подякував усім районним службам, які взяли участь у загальних зборах.

Учасники сходів розглянули ряд важливих питань, а саме:

- благоустрій населених пунктів;

- земельні питання, документальне оформлення орендних відносин;

- питання земельних часток (паїв), які входять в присадибні земельні ділянки;

- розорення пасовищ громадського користування;

- створення спілки власників майнових паїв;

- виділення матеріальної допомоги та земельних ділянок учасникам АТО;

- ремонт об’єктів соцкультпобуту, об’єктів ФАПу та сільських рад;

- забезпечення надійності енергопостачання населених пунктів, торгівельного, побутового і транспортного обслуговування;

- водопостачання населених пунктів;

- стан медичного забезпечення; 

- соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад.

А також, у більшості зборів розглядалось питання ремонту автомобільних  доріг та вуличної мережі. 

                                                         

По питанню завершення двомісячника з благоустрою населених пунктів голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що наприкінці квітня робоча група була поділена на 4 підгрупи, кожна з яких здійснила об’їзд закріплених територій, аби промоніторити комплекс виконаних робіт. 18 травня відбулось засідання робочої групи, на якому було визначено 7 територіальних громад, що найкраще справилися з поставленими завданнями: це Глуховецька, Журбинецька, Махаринецька, Збаразька, Вернигородоцька, Михайлинську та Махнівськасільські та селищні ради.

За словами Віктора Миколайовича остаточно з переможцями двомісячника із числа семи кращих громад члени робочої групи доручили визначитися керівникам груп. А на засідання чергової сесії районної ради буде винесено Положення про преміювання переможців: за 1 місце - 20 тис.грн.,  2 місце - 15 тис.грн., 3 місце - 10 тис.грн.

Також очільник ради наголосив на необхідності активізації роботи адмінкомісії в тих випадках, коли відбувається порушення прав громадян.

Обговорено було питання стану доріг, придорожніх смуг та незадовільної роботи відповідних служб.

З питання ремонту доріг поінформував заступник голови РДА Ігор Булавський, який детально зупинився на Дорожній карті району, доводячи до присутніх покрокове планування ремонтних робіт. Дорожна карта вже відпрацьована на смт. Бродецькому, де, як повідомив начальник «Райавтодору» Д.Степанишин, вже пішла проплата (30 тис.грн.) й розпочато дорожній ремонт протяжністю 900 м2.

                                                          

                                                          

Начальник фінансового управління С.Вельгус та начальник управління державного казначейства І. Казанська розповіли про систему проходження коштів по співфінансуванню доріг.                                                                     

Наступне питання, що обговорювалось, стосувалося участі сільських та селищних рад у ІІ районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Анатолій Задорожнюк, голова конкурсної ради, повідомив, що 18 сільських рад подали для участі у конкурсі 23 проекти на загальну суму 1,8 млн. грн. На найближчому засіданні конкурсна комісія буде детально розглядати проекти та визначатиметься з оцінкою. У разі необхідності розглядається можливість збільшення фонду конкурсу з наданням відповідної пропозиції на розгляд сесії районної ради.

                                                         

По питанню підготовки табору «Пролісок» до оздоровчого сезону та організацію відпочинку дітей у 2016 році інформувала О. Шклярська – головний спеціаліст сектору молоді та спорту.Цього року путівка коштуватиме 3276 грн., тому усіх сільських, селищних голів було закликано забезпечити оздоровлення дітям зі своєї громади.

За словами голови районної ради найближчими днями у «Проліску» розпочнуться ремонтні роботи. На даний час вже освоєно близько 200 тис. грн., на які закуплено будівельні матеріали, огорожа. Сільгоспвиробники для ремонту табору вже перерахували 300 тис. грн.

Про заплановані спортивні заходи у «Проліску» інформував завідувач сектором молоді та спорту РДА В. Швець, а начальник відділу освіти А. Діденко довела до відома, що з 1 червня діятимуть 20 пришкільних таборів.         

                                                                                                       

Державний реєстратор  речових та майнових прав відділу з питань державної  реєстрації А. Уперчук поінформувала сільських та селищних голів про початок роботи відділу державної реєстрації.

Про порядок організації святкових заходів інформував перший заступник голови РДА С. Прохоров.

 Головний інженер СО «Козятинські електромережі» В. Козак зробив оголошення щодо ремонту підстанції 330, що у Махаринцях. У зв’зку з цим можливе пониження напруги терміном до 31 травня у східній частині району. Було обговорено деталі розчистки ліній електропередач, заміни електроопор.

                                                       

Також на нараді було обговорено питання об’єднання територіальних громад.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація