Нарешті вирішено питання розміщення екстреної медицини в с. Махнівка

 11 травня, в с. Махнівка за ініціативи голови районної ради Віктора Слободянюка відбулась розширена  нарада по питанню розміщення пункту базування екстреної медичної допомоги, участь в якій взяли Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський, головний лікар філії «Хмільницької станції екстреної медичної допомоги» Інна Браславська, в. о. головного лікаря РКЗ «ЦПМСД» Валентина Лобченко, завідувач Махнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тетяна Антонюк та керівники місцевих підприємств.

Дане питання є проблемним уже не перший рік. Пункт базування екстреної медичної допомоги в с. Махнівка, який обслуговує 22 населених пункти, розміщується на даний час в жахливих умовах. Будівля післявоєнних років потребує капітального ремонту, непридатними є перекриття покрівлі, вбиральня не працює. Під час опалювального сезону гріється персонал електричним опаленням, яке відчутного тепла не дає. До того ж значні кошти йдуть на сплату рахунків за електрику. Незручним також є під’їзд до будівлі.

В ході наради було обговорено можливість розміщення «швидкої» на першому поверсі АЗПСМ. Однак у цьому випадку довелось би переміщувати реєстратуру, хірургічний та педіатричний кабінети, що обов’язково мають відповідати певним нормам та вимогам.

Також було оглянуто цокольне приміщення, яке має окремий вхід та опалюється, що вже значно здешевить вартість ремонтних робіт. Головний лікар філії «Хмільницької станції екстреної медичної допомоги» Інна Браславська зазначила, що дане приміщення відповідає вимогам (для пункту базування необхідно мінімум дві кімнати та вбиральня). Зручним є під’їзд до будівлі, що є дуже важливо для повноцінного функціонування екстреної медичної допомоги. А також достатньо місця для розміщення транспорту.

 Віктор Слободянюк наголосив, що переведення пункту базування екстреної медичної допомоги до даного приміщення є оптимальним варіантом, адже потребуватиме значно менше капіталовкладень, ніж капітальний ремонт частини приміщення в будівлі комунального підприємства «Джерело» Махнівської сільської ради, яке було оглянуто під час одного з попередніх виїздів. Підтримали таку думку і керівники сільгоспформувань та підприємств, які нададуть посильну допомогу для проведення ремонтних робіт.

Тож за підсумками наради прийнято рішення про розміщення пункту базування екстреної медичної допомоги в с. Махнівка в цокольному приміщенні місцевої амбулаторії.

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація