«Народжені під знаком Гіппократа»: на Козятинщині з професійним святом вітали медичних працівників

З нагоди Дня медичного працівника, яке традиційно відзначається щорічно в третю неділю червня, в актовій залі міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбулись районні урочистості.

Напередодні професійного свята слова вдячності звучали для лікарів, фельдшерів, медичних сестер, для тих, хто турбується про наше здоров’я.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, який від імені голови районної ради та депутатського корпусу висловив вдячність усім працівникам охорони здоров’я Козятинщини за самовіддане служіння обраній справі, за чуйні серця та врятовані життя наших земляків:

-   Турбота, увага та душевне тепло, яке ви даєте людям, гідні глибокого визнання. Ви завжди знаходите найтепліші слова, щоб підтримати пацієнтів. Ви даруєте хворим  надію, беручи на себе тягар людського болю. Я вітаю вас зі святом та щиро бажаю щастя, достатку, гарного самопочуття, професійних злетів та гідного поцінування ваших зусиль.

Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської поваги бажали медикам народний депутат України Петро Юрчишин, а також заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Після теплих слів вдячності відбулась урочиста церемонія нагородження.

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги населенню та з нагоди свята – Дня медичного працівника Грамотами Козятинської районної ради та райдержадміністрації, грошовими винагородами були відзначені 25 працівників районних медичних закладів (лікарі та медсестри центральної районної лікарні, лікарні відновного лікування, амбулаторій та ФАПів району, санаторно-оздоровчих закладів Козятинщини тощо). Також кращим медикам краю вручено Грамоти Верховної Ради України та Почесні Грамоти департаменту охорони  здоров’я Вінницької ОДА.

Колектив Козятинської центральної районної лікарні за увагу народного депутата Петра Юрчишина до лікувального закладу, за турботу про майбутнє медичної галузі краю вручили парламентарю подарунок – вишиту власноруч працівницею лікарні картину.

Найщиріші слова подяки звучали для ветеранів медичної служби, якими пишаються молодші колеги та довіряють пацієнти,  за плечима яких невтомна праця на лікувальній ниві.

Чудову концертну програму подарували присутнім аматори сцени - Чоловічий гурт «Добряни» Глуховецького СБК, ансамбль «Водограй» Махнівської ДМШ, Василь Штельмах, Юлія Атаназевич, Олександр Кривулько, вокальний гурт «Калина» Махнівського СК, колектив «Непосиди» та інші. 

                                                         

                                                                       

                                                     

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                                       

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація