«Наша Батьківщина зветься Україна!»

22 листопада 2018 року учасники літературно - мистецького клубу «Девꞌять Муз» Козятинської бібліотеки для дітей взяли участь у патріотичній хвилинці «Наша Батьківщина зветься Україна!», присвячений Дню Гідності та Свободи. Згадали історичні події листопада 2013 –2014 років, вшанували Небесну сотню та українських військових загиблих в АТО. Зав. РДБ Людмила Фещук нагадала про події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації.
Натхненно клубівці читали вірші про Небесну Сотню. Переглянули патріотичну книжкову виставку «Єднаймося заради України» та познайомилися з дитячими малюнками , присвячені цій темі. Переглянули відеокліп вокальної студії «Небесна сотня… Тільки щоб не даремно» та переглянули презентацію «Відлуння неоголошеної війни на Козятинщині», присвячену загиблим землякам.
Наприкінці заходу під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» бібліотекар запалила свічку і передала її учням по колу з рук в руки. Вшанували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Патріотичне піднесення збудило в серцях дітей найщиріші почуття. Вони відчули себе частиною історії, що твориться разом з ними.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація