Наші Козятинці взяли участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У м.Скадовськ Херсонської області впродовж 9-11 серпня відбулись Всеукраїнські спортивні змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад під патронатом Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Асоціації об’єднаних територіальних громад України.

19 команд-учасниць з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей змагались за звання найкращих. 

До складу збірної команди Вінницької області ввійшли і представники Козятинського району Свинарчук Віктор Васильович, Йосипівський сільський голова та Байда Іван Миколайович, Кордишівський сільський голова.

    Перше місце здобула команда волейболістів із Вінниччини, у складі якої і виступав наш Кордишівський сільський голова Іван Байда.

    Йосипівський сільський голова Віктор Свинарчук брав участь у шахових турнірах, де здобув 6 місце.  

 

Також за результатами Вінничани здобули:

- у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків – 5 місце;
гирьовий спорт  та шахи (чол.) – 6 місце;

- більярд (чол) та дартс (жінки) – 8 місце.
Три дні команди не лише змагались, а й мали змогу поспілкуватися з колегами та обговорити питання місцевого самоврядування, в тому числі й розвиток фізичної культури та спорту на селі.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація