Не вистачає трудового стажу? Укладайте договір про добровільне страхування

Що робити якщо не вистачає кількох місяців до повного страхового стажу? Можна укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, щоб у майбутньому отримувати пенсійні виплати.

Законодавством передбачено:

1) укладання договору за попередні періоди, коли особа не підлягaлa зaгaльнooбoв’язкoвoму деpжaвнoму пенсійному стpaхувaнню, в тому числі за період з 2004 по 2010 роки. Розмір місячного внеску складатиме мінімальний соціальний внесок на місяць помножений на коефіцієнт 2 (з 01.01.2020 – 2078,12 грн). Одноразова сплата єдиного внеску здійснюється однією сумою за весь період.

2) укладання договору про щoмісячну сплaту внесків на майбутні періоди. В такому випадку, місячний розмір соціального внеску не може бути меншим за мінімальний внесок (на сьогодні 1039,06 грн.) та розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати, діючої на день укладання договору (з 01.01.2020 мінімальна заробітна плата складає 4723,00 грн). Термін дії договору - не менше 12 місяців.

Громадяни самостійно для себе визначають період, за який мають можливість укласти договір про добровільну участь та сплатити страхові внески.

Заява та необхідні документи подаються до податкового органу за місцем проживання.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація