Нелегальна зайнятість позбавляє громадян страхового стажу

       У зв’язку зі змінами в пенсійному законодавстві страховий стаж є одним із найважливіших факторів для призначення пенсії в майбутньому.
       Нелегальна зайнятість позбавляє громадян страхового стажу та в майбутньому пенсії. Якщо роботодавець не платить внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників, то періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника і не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.
       Якщо робітник отримує заробітну плату в "конверті", то офіційно він вважається непрацюючим, отже йому не зараховується страховий стаж, а відповідно він не буде одержувати пенсію по досягненню пенсійного віку. Також такий робітник втрачає соціальні гарантії, а саме: права на відпустку, на оплату листа непрацездатності, допомогу по безробіттю, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань тощо.
       З метою захисту конституційних прав найманих працівників на соціальний захист законодавці ввели наступні зміни: зокрема доповнено частину п’яту статті 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в редакції Закону України від 28.12.2014 № 77-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”, абзацом такого змісту: ”У разі, якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується: як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника”. Тобто, навіть якщо найманий працівник буде оформлений на неповну ставку із заробітною платою менше, ніж мінімальний розмір, роботодавець повинен сплатити внески з мінімальної заробітної плати, відповідно і страховий стаж такому працівнику зараховується в повному обсязі.
       Кожному працюючому необхідно, хоча б раз на рік, перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахувань єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець до Пенсійного фонду України, щоб виключити можливість наявності помилок персональних даних (ФІО, ІНН), неточностей і недостовірності даних та мати впевненість у одержанні справедливо заробленої пенсії. Тоді, при виявленні порушення трудових прав, працівник зможе своєчасно звернутися до роботодавця та виправити допущені помилки.
       На сьогоднішній день автоматизована система персоніфікованого обліку надає можливість кожному працюючому особисто звернутися до найближчого Пенсійного фонду чи зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг щоб дистанційно отримувати інформацію щодо нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України та страхового стажу.

 

Козятинське об’єднане управління ПФУ

Вінницької області

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація