Новий шкільний автобус для ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-гімназія-дитячий садок» ім.В.М.Підгорбунського

Для учнів та педагогічного колективу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-гімназія-дитячий садок» ім.В.М.Підгорбунського сьогоднішній день став особливим, адже нарешті заклад отримав новенький шкільний автобус.

Із цією приємною подією школярів привітали голова районної ради Віктор Слободянюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник відділу освіти Аліна Діденко та вручили ключі від автобусу і сертифікат директору школи – Зіновію Москалевському.

Зіновій Петрович з вдячністю прийняв подарунок та відзначив вагомий внесок районної влади у вирішення проблем школи та зазначив, що наявність шкільного автобуса дасть змогу не лише підвозити дітей до навчального закладу, а й організовувати виїзні екскурсії, зустрічі, аби ділитись досвідом з іншими школами та розширювати кругозір дітлахів.

 - Шкільний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості, – наголосив голова районної ради Віктор Слободянюк. - Оновлення парку, забезпечення належного технічного стану шкільних автобусів, комфортних умов підвезення учнів перебуває у полі постійної уваги районної влади.

Шкільний автобус закуплено на умовах співфінансування: 1 млн. 300 тис.грн. виділено з державного бюджету, 480 тис.грн. – з районного бюджету. Підвіз учнів здійснюватиметься з сіл Сигнал, Титусівка, Сокілець та Пляхова.

Після урочистостей  дітлахи весело забігли у новенький автобус, першими перевірили роботу пасів безпеки, зручність місць для сидіння.

               

               

               

               

               

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація