Обдаровані діти отримуватимуть стипендію районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради №55 від 5 вересня призначено стипендії обдарованим дітям. Стипендію за високі досягнення у навчанні, творчій майстерності, спорті у розмірі 300 грн. отримуватимуть 30 учнів та по 500 грн. – 3 колективи.

ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У НАВЧАННІ УЧНЯМ:

- Янчук Дар’ї - учениці 11 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Бражник Анні - учениці 4 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»;

- Барчук Дарії – учениці 11 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ст.;

- Мішанчук Діані - учениці 10 класу Бродецького ЗНВК  І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Ільчук Катерині – учениці 11 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»;

- Богатирчук Діані – учениці 11 класу Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Лавренюк Дар’ї - учениці 10 класу Йосипівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Кузьменку Єгору – учню 9 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»;

- Діденку (Мовчану) Валентину – учню 11 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»;

- Іванюку Миколі – учню 10 класу Вівсяницького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Деревянко Дарії - учениці 11 класу Вівсяницького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Дацюк Марії - учениці 11 класу Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» №9;

- Мануілову Дмитрію - учню 11 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ст.;

         ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У ТВОРЧІЙ МАЙСТЕРНОСТІ УЧНЯМ:

- Олександру Кривульку  – учню Самгородоцької ДМШ;

- Бальшанек Віталіні – учениці Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Зіневич Мирославі – учениці Вернигородоцького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

- Пугачу Олексію – учню Самгородоцької ДМШ;

- Щетініну Данилу – учню Самгородоцької ДМШ;

- Гладишко Дар’ї – учениці Самгородоцької ДМШ;

- Лободі Марії - учениці Самгородоцької ДМШ;

   ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У СПОРТІ:

- Заїчко Христині - учениці Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Репалу Олександру - учню Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Павловій Марії - учениці Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Єгорову Владиславу - учню Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Забєліній Єлізаветі – учениці Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Ярошевському Андрію - учню Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Оберняку Артуру - учню Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Гайдучку Максиму - учню Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Баюк Вероніці - учениці Козятинської районної ДЮСШ «Колос»;

- Данчук Олені - учениці Козятинської районної ДЮСШ «Колос».

КОЛЕКТИВАМ:

- районній футбольній команді дівчатКозятинської районної ДЮСШ «Колос» 2004-2005 р.н. за високі досягнення у спорті;

- туристичному клубу «Гепаніс» Позашкільного начально-виховного центру Козятинського району за високі досягнення у спорті;

- агітбригаді «Покоління NEXT» Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» за високі досягнення у творчій майстерності.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація