Обдаровані діти отримуватимуть стипендію районної ради

На засіданні комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики прийнято рішення про призначення стипендії обдарованим дітям на підставі рішення районної ради від 09.10.2009 р. «Про положення про стипендії районної ради обдарованим дітям  та дитячим колективам району». Стипендію за високі досягнення у навчанні, творчій майстерності, спорті у розмірі 300 грн. отримуватимуть 22 учні та 500 грн. – 3 колективи.

 

ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У НАВЧАННІ УЧНЯМ:

-         Абдулаєва Заріна - учениця 11 класуЖежелівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

-         Ільчук Олександр– учень 11 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

-         Мартинюк Дар’я –  учениця 10 класуЖежелівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

-         Огороднійчук Тетяна – учениця 9 класу Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.;

-         Савчук Марина– учениця 10 класу Переможнянського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

-         Сидорук Анастасія –  учениця 9 класуСамгородоцького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок»;

-         Собчук Аліна– учениця 11 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.;

-         Тімачов Даніїл– учень 10 класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У ТВОРЧІЙ МАЙСТЕРНОСТІ УЧНЯМ:

-         Аліфіренко Микола– учень Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9;

-         Бальшанек Віталіна– учениця Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст. імені В.Земляка.

-         Кривулько Олександр– учень Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст. імені В.Земляка;

-         Слуцька Софія –учениця 10 класу Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.;

-         Янчук Лада - учениця 11 класуБезіменського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок».

ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У СПОРТІ:

-         Баюк Вероніка -ученицяКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Данчук Оленаучениця ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

-         Єгоров Владислав- ученьКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Заїчко Христина - ученицяКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Ільницький Олександр - ученьКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Мельник Максим -ученьКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Павлова Марія - ученицяКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Підручний Вадим - ученьКозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос»;

-         Репало Олександр -учень КозятинськоїрайонноїДЮСШ «Колос».

        КОЛЕКТИВАМ:

-         районна футбольна команда дівчат -  Козятинської районної ДЮСШ «Колос»,за високі досягнення у спорті;

-         зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі»– за високі досягнення у творчій майстерності;

-         хореографічний колектив «Водограй» - Махнівської дитячої музичної школи, за високі досягнення у творчій майстерності. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація