Обговорено фінансування медико-соціальних відділень

6 лютого голова районної ради Віктор Слободянюк провів нараду по питанню функціонування медико-соціальних відділень, участь у якій взяв директор районного терцентру Василь Матвійчук, головні лікарі відділень у с.Махнівка та с.Самгородок Дмитро Шкрябій та Олександр Ломачук відповідно, сільські голови і секретарі сільських рад, у яких виникли труднощі із передачею субвенцій.

За словами Василя Матвійчука на утримання Самгородоцького медико-соціального відділення у 2020 році не перерахували кошти Воскодавинецька, Зозулинецька, Йосипівська та Михайлинська сільські ради; по Махнівському медико-соціальному відділенню проблемні сільські ради – Куманівська, Тернівська та Бродецька селищна.

Василь Григорович наголосив, що недостатнє фінансування призводить до проблем із виплатою заробітної плати працівникам та негативно позначається на наданні послуг людям, які знаходяться у даних відділеннях.

Йосипівський сільський голова Віктор Свинарчукзазначив, що незважаючи на зменшення вільного залишку, питання буде вирішено, а кошти перераховуватимуться поквартально. Запросив голову районної ради взяти участь у засіданні сесії сільської ради.

Зозулинецький сільський голова Олександр Максимчук наголосив, що сільська рада ніколи не залишалась осторонь даного питання і завжди підтримувала діяльність медико-соціального відділення. Запевнив, що в цьому році також буде докладено максимум зусиль для виконання фінансових зобов’язань по співфінансуванню.

В.о. Воскодавинецького сільського голови Наталія Дивак розповіла, що бюджет сільської ради настільки малий, що коштів вистачає лише на утримання ради та попросила допомоги у вирішенні даного питання.

Секретар Михайлинської сільської ради поінформувала, що на попередній сесії депутати сільської ради відмовились спрямовувати кошти для утримання відділення. Варто зазначити, що в минулому році 22 жителя громади обслуговувались у Самгородоцькому медико-соціальнму відділенні. За словами Валентини Василівни найближчим часом відбудеться сесія, на якій дане питання буде знову розглядатись.

За словами секретаря Тернівської сільської ради Галини Араджіоні коштів залишку вистачить лише на утримання ФАПу.

За підсумками засідання голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що питання сільських рад із обмеженим бюджетом будуть розглядатись окремо, зокрема будуть розглядатись можливості районного бюджету щодо співфінансування ФАПів, а зекономлені кошти сільські ради зможуть спрямувати на утримання відділень.

Директору терцентру Василю Матвійчуку голова районної ради доручив взяти участь у засіданнях сесій та сходів сіл, на яких буде розглядатись питання про виділення коштів на співфінансування медико-соціальних відділень.

                    

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація