Обговорено питання санітарного та епідемічного благополуччя населення

12 листопада в залі засідань райдержадміністрації  відбулась робоча нарада сільських голів з представниками Головного  управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

У зустрічі приймали участь голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан,  заступник начальника відділу ринкового нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Юрій Марусниченко, сільські, селищні голови. Метою проведення зібрання стало знайомлення з роботою Держпродспоживслужби, налагодження співпраці у інформуванні щодо можливостей надання певних послуг та обговорення питань, які турбують громадян на місцях.

Присутні обговорили ряд питань, що стосуються забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, захисту споживачів та ціноутворення.

Учасники домовились підтримувати зворотній зв’язок та ефективно співпрацювати задля збереження здоров’я та благополуччя населення.

                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація