Обговорили формування проєкту бюджету на 2020 рік

12 грудня голова районної ради Віктор Слободянюк провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та установ охорони здоров'я, культури  та соціального захисту з питання формування районного бюджету на 2020 рік.

Було обговорено основні аспекти фінансування на наступний рік, проаналізовані статті видатків та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій покладених на відповідні установи. Розпорядники бюджетних коштів доповіли про планування на 2020 рік видатків в розрізі галузей та висвітлили окремі проблемні питання.

Голова районної ради наголосив, що першочергово необхідно передбачити кошти на весь рік на захищені видатки - на заробітну плату, нарахування, енергоносії та комунальні послуги, а додаткові кошти, які надходитимуть, спрямовувати на розвиток району.

У проєкті бюджету фінансування для центральної районної лікарні передбачено тільки на І квартал, адже з 1 квітня заклади вторинного рівня мають укласти договір з НСЗУ. Для цього виділяються кошти на придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Директору районного терцентру Василю Матвійчуку було доручено спільно з завідуючими медико-соціальними відділеннями с.Махнівка та с.Самгородок проговорити з усіма сільськими радами співфінансування відділень у 2020 році. Віктор Слободянюк наголосив, що дані заклади мають функціонувати, адже надають необхідні послуги жителям району.

Усім керівникам комунальних установ наголошено на необхідності працювати в напрямку залучення  позабюджетних коштів для розвитку очолюваних закладів, тобто участі у різних конкурсах, грантах, співпрацювати з благодійними організаціями.

Підсумовуючи нараду, голова районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що головна вимога у питаннях формування районного бюджету на 2020 рік – це обґрунтовані розрахунки потреб та ефективне використання бюджетних коштів.

                    

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація