Обговорили готовність до опалювального сезону

30 серпня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, на якому було обговорено питання підготовки об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства  Козятинського району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

Участь у нараді взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації, представники  районного штабу по підготовці об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Звідувач сектором житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олег Хоменко поінформував про рівень готовності енергопостачальних підприємств, житлово-комунального господарства, закладів соціальної сфери, закладів територіального центру соціального обслуговування Козятинського району, підготовку снігоприбиральної техніки та матеріалів для посипання доріг, забезпечення твердим паливом, підготовку до дій під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій. За словами доповідача, готовність до опалювального сезону складає близько 90%.

Після доповіді присутні обговорили основні проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація