Очільник районної ради провів особистий прийом громадян у с. Комсомольське та відвідав заклади соціальної сфери

23 лютого голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян у с. Комсомольське разом із робочою групою, у складі керівників відділів райдержадміністрації, служб та організацій району.

В ході прийому, знову ж таки, надійшли скарги щодо роботи СО «Козятинські ЕМ», які стосувалися приписок у квитанціях. На що представник служби відповів, що тут потрібно розбиратись в кожному такому випадку окремо. Голова ради в свою чергу зазначив, що усі подібні звернення, які надійшли від жителів району по даному питанню будуть узагальнені в листі, що буде відправлений до ПАТ«Вінницяобленерго» з подальшим контролем вжитих заходів.

 

                                          

Віктор Миколайович також провів прийом громадян, які виявили бажання поспілкуватися з ним особисто, запевнивши, що максимально сприятиме вирішенню обговорених проблемних питань відповідно до норм чинного законодавства.

В рамках візиту голова районної ради відвідав дитячий садочок та школу.

Дитячий садочок «Ромашка» у 2015 році із проектом капітального ремонту санвузлів став одним із переможців районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. За спільні кошти районного бюджету та сільської ради ремонт було успішно проведено

                                                    

Що стосується школи, то обговорювалось питання проведення ремонтних робіт, облаштування нової підлоги в класних кімнатах, забезпечення закладу сучасними меблями, транспортом для підвозу учнів.

                                             

 Побував посадовець і в амбулаторії загальної практики сімейної медицини, звернув увагу на умови роботи медичних працівників та прийому хворих. Головний лікар КУ ПЦМСД Олександр Дзема поінформував, що у 2015 році на 1 поверсі приміщення зроблено ремонт підлоги та стелі. А у 2016 році по програмі енергозбереження та енергоефективності передбачено 100 тис. грн. на заміну вікон. Також Віктор Миколайович відвідав і неврологічного відділення № 2 Центральної районної лікарні.

На другому поверсі лікарні розміщуються кабінети вузькопрофільних спеціалістів, в яких власними силами персоналу на сьогодні зроблений ремонт. Також за кошти сільської ради і ПЦМСД викладено плиткою підлогу у коридорі.

                                           

Варто зазначити, що в лабораторії закладу є у наявності важлива і необхідна апаратура – аналізатор крові, який був придбаний 2 роки тому за рахунок державної медичної субвенції. Подібних приладів у районі в наявності лише 3 одиниці.

Приміщення опалюється збудованою у 2015 році котельнею, вартість якої становить 415 тис. грн. включно із новим твердопаливним котлом. Котельня забезпечує теплом також бібліотеку та музичну школу. Проблема існує лише у недостатній кількості палива, оскільки коштів виділених на медичну галузь, катастрофічно не вистачає на покриття усіх потреб. Голова ради зазначив, що дану проблему необхідно вирішувати спільно з сільською радою, комунальним підприємством та ДП «Козятинський райагроліс»

Завітав Віктор Миколайович також до музикальної школи та поспілкувався з її директором Оксаною Машталєр. Після огляду навчальних класів, голова зазначив, що школа потребує значного ремонту та порадив брати участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад, співпрацювати з сільською радою та сільгоспвиробниками.

                                         

В іншому крилі цього приміщення знаходиться дитяча та доросла, бібліотека, в якій працює програма «Бібліоміст». Кількість відвідувачів складає до 20 чоловік на день.

Що ж стосується відділення пошти с. Комсомольське, то приміщення, в якому воно розміщується, потребує серйозного як зовнішнього, так і внутрішнього ремонту та благоустрою прилеглої території, особливо враховуючи те, що відділення знаходиться обабіч траси з пожвавленим рухом та щодня приймає багато відвідувачів.

Спілкуючись з працівниками установ, голова районної ради запевнив, що сьогодні ряд питань цілком реальні для вирішення владою, як на місцевому так і районному рівні. Були також обговорені варіанти вдосконалення роботи вищезгаданих закладів з керівниками районних служб та відділів.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація