Очільники територіальних громад висловили свою позицію щодо подій, які відбуваються в районі

5 лютого відбулась ініційована сільськими головами зустріч з головою Козятинської районної ради Віктором Слободянюком за участі представників поліції та ЗМІ.

Причиною для проведення зустрічі стала стаття, розміщена у місцевій «жовтій» пресі, про напад на помешкання екс-голови районної ради В. Стахова з використанням «коктейлів Молотова». Зокрема в статті сам потерпілий дає інтерв’ю, звинувачуючи у скоєному діючого голову районної ради, що і викликало обурення в очільників територіальних громад.

Розпочала нараду староста сільських голів, Збаразький сільський голова Людмила Лавренюк, зазначивши, що винних у даному діянні встановить слідство, а до того ніхто не має права звинувачувати людину, не маючи на те вагомої доказової бази. «Неприпустимим також є факт вживання прізвиська відносно голови ради як у даній статті, так і зі сторони голови райдержадміністрації. Адже якщо ми не поважатимемо один одного, то не варто чекати поваги від інших». (Вживання прізвиська голова райдержадміністрації дозволив собі у коментарі щодо відкриття міської лікарні). За словами Людмили Сергіївни зустріч була організована з метою зняття протистояння в районі та оприлюднення об’єктивноїінформації.

 Представник Козятинського відділення поліції повідомив, що стосовно даної події відкрито кримінальне провадження, однак від детальніших пояснень утримався, посилаючись на таємницю слідства.

Далі слово отримав кожен із присутніх сільських голів. Підтримку знайшла думка, що вже не вперше в районі трапляються події, резонансний характер яких, можливо, вигідний третій силі. І напад на будинок екс-голови районної ради дуже схожий на добре зрежисований спектакль, що мав на меті скомпрометувати Віктора Слободянюка. Практично кожен висловлював обурення стосовно звинувачень до посадової особи, які були висловлені без будь-яких підстав.

Знову очільники територіальних громад повернулись до теми діяльності славнозвісного на теренах району ЗМІ, який регулярно розміщує на своїх шпальтах та інтернет – сторінці неперевірені, часто неправдиві та викривлені факти, а кореспонденти не гребують переступати через усі норми моралі. Тож можливо і цього разу не обійшлося без хворобливої фантазії так званих журналістів.

Звучали зауваження і до діяльності правоохоронних органів, адже так і не притягнено до відповідальності осіб, причетних до подій від 05.09.2016 року під час акції, що проводилась ГО «Козятинська асоціація учасників бойових дій», а також подій, які відбулись у приміщенні Козятинської сільської ради. Наголошено на важливості співпраці поліції та засобів масової інформації з метою висвітлення результатів розслідування з тих чи інших подій, а також донесення до громади правдивої та об’єктивної інформації.

У свою чергу голова районної ради Віктор Слободянюк подякував усім за підтримку та чітку позицію, наголосивши, що опубліковані у ЗМІ звинувачення є абсолютно безпідставними. На думку очільника органу місцевого  самоврядування розхитування ситуації в районі здійснюється навмисно з метою усунення від влади тих, хто перешкоджає втіленню в життя їх амбітних планів. Віктор Миколайович закликав усіх діяти в правовому полі.

Тож за підсумком обговорення сільські голови вирішили висвітлити свою позицію щодо даної ситуації у ЗМІ та закликати правоохоронні органи прискорити розслідування, донести його результати до громадськості, щоб розставити всі крапки над «і».

                                           

                                           

                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація