Оглянули хід виконання ремонтних робіт у дошкільному відділенні Вернигородоцького ЗНВК

Сьогодні, 12 вересня, голова районної Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, начальник відділу освіти Аліна Діденко, сільський голова Володимир Гуп’як, директор СТОВ «Вернигородоцьке» Володимир Шубович проінспектували хід проведення капітального ремонту дитячого садочка у с. Вернигородок, оглянули масштаб виконаних робіт в дошкільному навчальному закладі, проаналізували потреби та можливості.
Ініціатором даного візиту виступив Вернигородоцький сільський голова Володимир Гуп’як, який зазначає, що ремонт триває вже три роки, але здати будівлю в експлуатацію ніяк не вдається, а коштів постійно не вистачає.
За словами начальника відділу освіти Аліни Діденко, за період проведення ремонтних робіт та на оформлення необхідної документації з районного бюджету виділено 1 млн 120 тис.грн. (використано 1 млн. 80 тис.грн.). Коштів сільської ради – близько 200 тис.грн.
Але як відзначили присутні, до відкриття дитячого садочку потрібно ще багато чого зробити – завершити внутрішній ремонт, постелити підлогу, провести опалення, а ззовні доробити ґанок. Володимир Гуп’як наголошує, що до погіршення погоди потрібно зробити відмостки, щоб волога не пішла під фундамент, а також зазначає, що хотів би отримати звіт, на що було використано кошти сільської ради.
Обговорювали й те, куди поділись дерев’яні матеріали зі старої покрівлі, які, наприклад, можна використати при опаленні ФАПу. Але ці питання напевно потрібно ставити попередньому підряднику.
Присутні зійшлись на думці, що за кошти, які виділено на капітальний ремонт дитячого садочку, його вже давно можна було завершити, але за умови раціонального підходу. А на даний час відмічено велику кількість браку при виконанні робіт, виникло багато зауважень до якості будматеріалів.
Тож у підсумку було спільно вирішено, що необхідно перевірити використання коштів та вартість матеріалів по даному об’єкту, а також порахувати скільки ще грошей потрібно, щоб нарешті закінчити ремонтні роботи.

                      

                      

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація